Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Polityka w czasie pandemii

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

ale na szczęście człowiek nie krowa poglądy zmienić może i ja je zmieniłem bo jak się przekonałem do braku sensu popierania tego słabego poziomu który partia rządząca obecnie prezentuje.

Edytowane przez Michu95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

inna sprawa jestem tylko ciekaw co Jarosław zrobi jak procenty spadną mu do 5-10%? ponieważ  już teraz znikoma grupa młodych Polaków ich popiera a im mniej młodych popierających rząd tym gorzej ponieważ i młodzieżówka się skurczyć kiedyś może bo i oni mogą zauważyć brak sensu wiary w puste słowa ich partii oraz wydumany patriotyzm

który nie oferuje poprawy jakości życia bo sorry ale taka prawda bo po co popierać kogoś kto nic nie daje od siebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Michu95 napisał:

Nie jestem narodowcem ale uważam że są potrzebni jako przeciwwaga dla lewaków. Te protesty sprzed paru tygodni wyrządziły więcej szkód niż przemarsz z okazji 11 listopada, a jakoś wtedy media głównego nurtu( nie publiczne) nie tylko tego nie krytykowały ale jeszcze usprawiedliwiały. Gdybyś wiedział coś więcej o narodowcach to wiedziałbyś że oni nienawidzą PiSu i Kaczyńskiego bo dla nich on jest socjalistą i żydofilem, co najwyżej mniej nienawidzą od lewactwa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, carlosbueno napisał:

Nie jestem narodowcem ale uważam że są potrzebni jako przeciwwaga dla lewaków. Te protesty sprzed paru tygodni wyrządziły więcej szkód niż przemarsz z okazji 11 listopada, a jakoś wtedy media głównego nurtu( nie publiczne) nie tylko tego nie krytykowały ale jeszcze usprawiedliwiały. Gdybyś wiedział coś więcej o narodowcach to wiedziałbyś że oni nienawidzą PiSu i Kaczyńskiego bo dla nich on jest socjalistą i żydofilem, co najwyżej mniej nienawidzą od lewactwa. 

a ja nie ja uważam że to narodowcy to jedyni radykałowie innych nie ma a te środowiska z marszu kobiet

sorry ale mają racje i to boli PiSowców a to że wybrali ten czas to wiesz dlaczego? tylko dlatego że wcześniej PiS

nie wychylał się z przepisami antyaborcyjnymi fakt były one już wcześniej rozważane ale jakoś jak do tej pory nie było głośno o nich w mediach i to PiS wywołał tak naprawdę niepokoje społeczne i jak coś oni sami mogą siebie winić..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

inna sprawa skoro nie jesteś ani prawicą ani lewicą to kim? opcją środkową? sorry ale taka w PL nie istnieje

a przynajmniej ja jej nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co do zamieszek uwierz mi lub i nie ale to nie tylko antyaborcyjne przepisy są winne ale i również to że PiS

za bardzo się zapędził w nienawistne hasła w stronę lewicy i środowisk LGBT oraz inne sprawy m.in to że olali przedsiębiorców oraz to że nie umieją docenić pomocy nikogo a poza tym nie dziwie się jeszcze temu że ludzie wyszli na ulice pomimo pandemii wiesz czemu? ponieważ PiS nic nie robi wielu sprawach jedynie co to urządza wojenki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Michu95 napisał:

tylko dlatego że wcześniej PiS

nie wychylał się z przepisami antyaborcyjnymi fakt były one już wcześniej rozważane ale jakoś jak do tej pory nie było głośno o nich w mediach i to PiS wywołał tak naprawdę niepokoje społeczne i jak coś oni sami mogą siebie winić..

Chciał odwrócić uwagę od tego że PiS nie radzi sobie z pandemią i o wysokie wyniki covidowe oskarżyć opozycję, protestujących. Ale chyba nie pykło i tylko betonowy elektorat PiS w to uwierzył a ich sondaże zanurkowały. Kaczyński to straszny cynik, za nic ma zwykłego obywatela liczą się tylko jego plany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Michu95 napisał:

inna sprawa skoro nie jesteś ani prawicą ani lewicą to kim? opcją środkową? sorry ale taka w PL nie istnieje

a przynajmniej ja jej nie widzę.

Wg testów na podglądy polityczne to jestem albo libertarianinem, albo paleokonserwatystą. 

Ogólnie głosuje na konfederację choć nie jestem ani katolikeim ani nawet etnicznym Polakiem, kieruję się poglądami gospodarczymi i polityką zagraniczną a nie światopoglądem bo daleko mi do typowej  prawicy  w tym względzie.    

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, carlosbueno napisał:

Chciał odwrócić uwagę od tego że PiS nie radzi sobie z pandemią i o wysokie wyniki covidowe oskarżyć opozycję, protestujących. Ale chyba nie pykło i tylko betonowy elektorat PiS w to uwierzył a ich sondaże zanurkowały. Kaczyński to straszny cynik, za nic ma zwykłego obywatela liczą się tylko jego plany. 

zgodzę się z tobą i szczerze? jestem zły na siebie że w 2015 nie zauważyłem dokąd to idzie i aż do 2019

nie zauważyłem wiesz co mi otworzyło oczy? najpierw śmierć tego prezydenta Gdańska mi go do dzisiaj

szkoda potem już tak dalej szło w dół moje poparcie dla PiSu mnóstwo negatywnych czynników można wymieniać..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
9 minut temu, carlosbueno napisał:

Wg testów na podglądy polityczne to jestem albo libertarianinem, albo paleokonserwatystą. 

Ogólnie głosuje na konfederację choć nie jestem ani katolikeim ani nawet etnicznym Polakiem, kieruję się poglądami gospodarczymi i polityką zagraniczną a nie światopoglądem bo daleko mi do typowej  prawicy  w tym względzie.    

ja sam nie wiem jakie mam poglądy ale nie kieruje się ani patriotyzmem ani przywiązanie do narodu

ponieważ jestem tylko w połowie Polakiem bardziej obchodzi mnie dobro narodu i jestem człowiekiem

który bardzo współczuje ludziom tzn. współczuje i Covidowcom i ofiarom słabego psychosystem 

i ofiarom dyskryminacji oraz wszelkiej przemocy i ofiarom zamachów i tym którzy nie mają żadnej pomocy

ponieważ w głowie cały czas mam wiele wydarzeń i ten zamach i wydarzenia z domu sprzed targnięcia się

przez ojca i wydarzenia w szpitalu i potem po szpitalu słowa teorii spiskowej terapeutki zajęciowej i myślę że to zaszło za daleko

ten kraj nie idzie w dobrą stronę bo jakby szedł to naród miałby i pomoc i wsparcie i brak radykalizacji i dyskryminacji.

Edytowane przez Michu95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Szpitale tymczasowe, które miały być budowane na szczyt drugiej fali, mają być jednak na ewentualną trzecią, zmienili zdanie.

Edytowane przez mark123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi