Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Godziny dla seniorów

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzicie powrót godzin dla seniorów? Co w ogóle myślicie o całej tej idei? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najgłupszy  pomysł z wszystkich...seniorzy raczej nie stosują się i wychodzą kiedy chcą. Dla reszty jest to utrudnienie zapewne. Tyle dobrze tym razem, że nie wprowadzili tego wszędzie i u mnie w pracy na przykład nie obowiązuje ale i tak zauważam mniejszy ruch niż zwykle w tych godzinach. Ludzie zapewne omijają 10-12 i chcą załatwić wszystko za jednym zamachem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, mark123 napisał:

Seniorzy mogą wychodzić kiedy chcą.

Owszem niby tak i dlatego te godziny dla seniorów są nietrafionym pomysłem bo niby to chodzi w trosce o nich. Więc jeżeli spora część z nich raczej nie przejmuje się że są najbardziej zagrożona częścią społeczeństwa to po co utrudniać życie reszcie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Totalna głupota... Nie dość, że sklepy mają mniejszy obrót to jeszcze seniorzy chodzą kiedy chcą. I mają problem jak nie chcesz ich przepuścić w kolejce o godzinie 19, bo ona zakupy musi zrobić, a tak się boi bo tyle ludzi! nóż się w kieszeni otwiera..  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoją drogą słyszeliście, że w rozporządzeniu które wprowadziło godziny dla seniorów nie zostały wykluczone sklepiki szkolne? Dlatego w szkołach zgodnie z literą prawa od 10 do 12 kupować mogą tylko osoby 60+ 🤣 tak kończą się ustawy pisane na kolanie :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miało by to sens gdyby tylko i wyłącznie w te godziny mogli wychodzić seniorzy o robić zakupy. A tak to oni chodzą kiedy chcą. Sklepy cierpia bo brak przychodów. 

Ciekawa jestem skąd oni biorą pomysły na takie blokady gospodarki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kompletnie bez sensu. Poszłam wczoraj do miasta po godzinach dla seniorów i tam ich było po prostu pełno. Wcześniej tak człowiek na to uwagi nie zwracał. Bez maseczek, bez jakiejkolwiek ochrony. A gdzie to unikanie zagrożenia dla osób starszych? Kpina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sprawdziło się ostatnio i nie sprawdzi się i tym razem. Szczególnie, że wtedy żaden senior właściwie nie chodzi na zakupy, bo chodzą z reguły rano -ok. 8, albo później. A właściwie to przez cały dzień się szwędają, bo nie mają co robić w domach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałam dziś zrobić zakupy w jednym owadowym sklepie i musiałam się wrócić bo godziny dla seniorów!

A w sklepie pusto

Fak!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stanąć przed sklepem i poczekać, aż będzie jakaś babcia szła. Dać jej pieniążka i poprosić o bułkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi