Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie znacie? Mnie się dość mocno rzuciła w oczy ta z 5G.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że kraje "rasy żółtej" mają niewielką licZbę zgonów w porównaniu z Europą ,czyli Chiny, Japonia, Wietnam, Korea południowa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Lilith napisał:

W tą to wierzy mało kto, chyba tylko zupełne foliarstwo.  Dużo popularniejsza jest ta że pandemia, zwana plandemią to wstęp do nowego porządku świata, a jej celem jest podporządkowanie sobie ludzie, likwidacja wolności osobistej, rządy wielkich korporacji z np Gatesem na czele. Bogatsi mają stać się jeszcze bogatsi a biedni jeszcze biedniejsi  i bardziej zależni.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Wirginia Zachodnia napisał:

Widzę, że kraje "rasy żółtej" mają niewielką licZbę zgonów w porównaniu z Europą ,czyli Chiny, Japonia, Wietnam, Korea południowa. 

Tak, pojawiły się teorie, że nie podają rzeczywistych liczb. I to jest coś, w co jestem w stanie uwierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja zdecydowanie wierzę, że niektóre kraje zawyżały (głownie wiosną) liczbę zgonów, żeby siać panikę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Illi napisał:

Tak, pojawiły się teorie, że nie podają rzeczywistych liczb. I to jest coś, w co jestem w stanie uwierzyć.

W przypadku Chin te ich dane raczej napewno nie są prawdziwe w 1,4 mld kraju miałoby "zachorować" mniej ludzi niż np w 10 milionowych Czechach. To nierealne, same Wuhan ma 11 mln.  Te ich oficjalne 80 tysięcy jest albo wyssane z palca albo to ci którzy przechodzili ten Covid bardzo ciężko i tylko tych liczyli.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mnie one nie obchodzą tylko by przeżyć bo boję się śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

że covid został wyprodukowany w chińskim laboratorium, żeby zakazić Amerykanów, ale wymknął się spod kontroli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Lilith napisał:

Co to jest 5G??

O co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- chińska broń biologiczna

- amerykańska broń bioloigiczna

- włoska broń biologiczna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że pewien wpływ na wirusa ma urbanizacja danego miasta i nie chodzi o gęstość domów, ale o wysokość budynków. Im więcej drapaczy chmur tym gorzej. Mówię oczywiście o krajach, gdzie nie wprowadzono olbrzymich restrykcji. W takich Indiach jest olbrzymią liczba mieszkańców w miastach, ale zabudowa jest stosunkowo niska. Oczywiście nie twierdzę, że to główny czynnik rozprzestrzeniania się wirusa, ale jeden z wielu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NWO. Media kłamią co do ilości chorych. W szpitalach brak odwiedziń a wiadomo jak jest z opieką. Jeśli rodzina nie przypilnuje, to pielęgniarki czy lekarze piją tylko kawkę.

Szpitale to umieralnie obecnie.

Są to dążenia do depopulacji.

Antychryst się objawił. Wypełnia się Apokalipsa na naszych oczach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabawne te teorie, tak jak nazywanie Hiszpanki tak jak się nzaywa tylko przez to, że Hiszpania nie miała wtedy cenzury prasy :D

No bo wiadomo, jak jest przekręt na zakup sprzetu strażackiego, to na pewno jest spisek i specjalnie podpalają domy dla większych zysków!!! ;) Podobna logika. Tu też wałki na respiratorach i zabieranie nam wolności, ale przecież jak jest trzęsienie ziemi, kataklizm, to szabrownicy też kradną (albo kombinują w prawie jak np w sprawie stoków narciarskich), a jak jest niepokój w jakims kraju, to politycy mieszają...co nie znaczy od razu że sami to spowodowali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi