Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej


Aga8612

Rekomendowane odpowiedzi

Udzielam się pierwszy raz na tego typu forum. Stwierdziłam,ze czas najwyższy ujawnić się. Od czego tu zacząć 🤔 Dokładnie od 5 lat leczę się na nerwice lękową. Wszystko zaczęło się po śmierci bliskiej mi osoby i tak trwa do chwili obecnej. Fajnie było by pozna ludzi z podobnymi problemami i podzielić się doświadczeniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ehempatia napisał:

Hej. Pokaźny staż. 

Jak wygląda Twoja codzienność? 

Obecnie kiepsko. Przez 5 lat brałam leki, które musiałam odstawić bo pojawiły się zmiany w morfologii. Lekarz przepisał z innej grupy,ale niestety się nie sprawdziły. Teraz dostałam kolejny lek i od dzisiaj mam go zacząć używać,a objawy wróciły nasilone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lilith napisał:

Tak, biorę obecnie leki.

A tez coś na bazie citalopram ? Ja brałam wcześniej zoloft przez prawie 5 lat i z powodu zaburzeń w morfologii lekarz zmienił mi na Coaxil (ten lek po prostu był dla za słaby i wszystkie objawy nerwicowe wróciły)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Lilith napisał:

Mirtor, sertralinę, propranolol, promazynę, pernazynę, anafranil, fevarin, zolpidem, clonazepam, xanax, zolpidem hydroxyzynę, pramolan, trittico, amitryptilinę, kwetiapinę, mianserynę, pregabalinę, lamotryginę, lorafen, wenlafaksyna i to chyba wszystko.

Jeśli chodzi o efekty uboczne, to hmmmm....była ich cała gama i to po każdym leku. Od nudności, po bóle głowy, rozdrażnienie omdlenia, nadwrażliwość na światło, nasilenie lęków, nasilenie depresji, senność, bezsenność. Wszystko zależy od leku. Ale uboki z czasem mijają.

A na chwile obecna czym sie leczysz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×