Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


Przerażony234

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, ehempatia napisał:

Co u gastrologa?

Hej no więc nie wiadomo co to jest musze zrobić usg jamy brzusznej i kalprotektynę a potem kolonoskopię :( jest podejrzenie że to możę być wzjg albo crohn. Zdjęć kału nie widziała ja w każdym razie jestem zestresowany , łapie mnie  też co jakiś czas zgaga zwłaszcza gdy się stresuje ale o tym zapomniałem jej wspomnieć zwłaszcza że ta występuje dość rzadko a dzisiaj stolec miałem chyba ciemniejszy z tego co widziałem po jego zabarwieniu na muszli ale tylko małego kawałka tak to woda była zabarwiona na żółto czyli mogło być dużo śluzu mam nadzieje że nie krwi mogłem wspomnieć że ostatnio jest nieco ciemniejszy ale już dobra. Jutro znowu robię kalprotektynę i krew utajnioną muszę wiedzieć czy to był jednorazowe krwawienie od czasu do czasu czy serio jest to coś poważnego w sumie ona sugerowała że to może być wzjg i crohn także.... :( 

Co ci będę mówił nerwy są hahah zobaczymy co to będzie choć już to ciemniejsze zabarwienie skłania mnie ku trzustce itd. :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapomniałem dodać że jestem alergikiem i po niektórym jedzeniu robią mi się takie czerwone bąble 

No tak czyli zmarnowałem wizytę bo nie dopowiedziałem tych paru rzeczy jasna cholera :( teraz jestem na siebie wściekły może to celiakia czy coś i te rzeczy są ważne a ja zapomniałem ich powiedzieć shiet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ehempatia napisał:

Spokojnie, do jej zadań należy też dopytanie pacjenta o poszczególne rzeczy, kiedy mają one szczególne znaczenie w kwestii objawów. A odnośnie pani gastrolog - wydała Ci się kompetentną osobą? Straszyła czy rozmawiała? To też istotne. 

Wiesz co ona pytała czy mam obciążoną rodzine to w sumie tylko serce podałem ale to jeden przykład tak wszysycy są zdrowi i tutaj mogłem powiedzieć że mam alergie też pytała czy jestem na coś przewlekle chory to mogłe serio o tej alergii wspomnieć. W każdym razie super babka wysłuchała wszystkiego co mówiłem wydawała się bardzo kompetentna bardziej rozmawiała ale widziałem że chce mnie pokierować na kolonoskopie jeśli ta kalprotektyna wyjdzie źle. Przepisała mi leki jeden to lek na rozkurczenie jelit musze go wykupić ale drugi to probiotyk do właśnie tych chorób typu wzjg albo crohna ale jego mam zacząć brać jeśli kalprotektyna wyjdzie źle czego się boję :( 

Widać było że właśnie te dwie choroby dość mocno podejrzewa zwłaszcza wrzody jelita :(  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ehempatia napisał:

No to nie pozostaje nic innego jak zrobić kalprotektynę 🙂 Powodzenia!

No dzieki wielkie przyda się ;D 

Już znowu mierze temperature w uchu ale jak na razie to 36.8 także pewnie jeszcze wzrośnie

Oby tylko ta kalprotektyna nie była mega wysoka bo oszaleje poważnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zaniosłem próbki do badań, badanie na krew utajnioną w kale nic tym razem nie wykazało na szczęście choć był to szybki test w laboratorium z niewielką próbką więc liczę że wynik jest miarodajny teraz czekam tylko na kalprotektyne ale tutaj wynik mam mieć dopiero za 7-8 dni także pozostaje mi tylko czekać. Na razie dręczy mnie  pieczenie w przełyku poza tym okazjonalne bóle w nadbrzuszu po lewej stronie koło klatki piersiowej i po lewym żebrem. No i co jakiś czas słyszę jak coś mi się przelewa w brzuchu zwłaszcza po tamtej stronie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×