Skocz do zawartości
Nerwica.com

Źle się czuję z tym że nie uprawiałem jeszcze seksu


Gość Dzitek

Rekomendowane odpowiedzi

Może temat wyda się niektórym głupi ale dla mnie to poważny problem i jest mi z tym mega niedobrze. Mam 21 lat ale jak słyszę że moi koledzy już to robili to po prostu odczuwam że jestem gorszy, niską samoocenę, doszło już do mnie do takiej desperacji że zacząłem wrzucać swoje nagie fotki do internetu.  Z apetytem też nie jest za ciekawie, po jedzeniu czuję że zwymiotuję albo mam często odbijania zgaduję że właśnie przez to. Jestem po epizodzie nerwicy somatycznej, którą miałem w kwietniu, ale z miesiąca na miesiąc było coraz lepiej, a wakacje to był moment kiedy zacząłem ,,żyć jak dawniej'', niestety połowa września przyniosła znowu gorsze samopoczucie a natręctwa myśli związane z tym że nie uprawiałem seksu pojawiają się na co dzień, najgorsze są wieczory, płacz u mnie to już jest norma. Wiem że to wcale nie jest najważniejsze w życiu ale mimo wszystko to jest dla mnie zbyt silne. Mam nadzieję że chociaż ktoś mnie zrozumie i mi coś doradzi, pomoże. Pozdrawiam   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem,co czujesz.Tez mam ten problem.Ja mam ,lat 42.I zero seksu.Tez czuje się gorszy.Bo jak dowiaduję się.

Mi proponuje się.Agencje,doceniam ale podziękuję.

Ja mam szanse,na seks z pewną uroczą blond.W wieku 42 lata.Ale bardziej to przyszłość.Bo na razie. To znajomi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś w sumie nic o przyczynie, zgaduje że to zerowy kontakt z dziewczynami? 

A co z Internetem, tinderem, itd., mówi się że w dobie Internetu nie trudno o takie "kontakty" 

 

Ale! To jest w pełni zrozumiale, że czujesz się z tym źle. Jednak jeśli jest z Tobą tak źle jak opisujesz, to powinieneś się skonsultować z seksuologiem albo psychiatra, dla świętego spokoju chyba warto.

 

A 21 lat to nie jest tak dużo! ;);) Mam nadzieję że dasz sobie z tym radę i wszystko będzie u Ciebie dobrze 🙂

Edytowane przez Dalja
Błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Dzitek,

Rozumiem Cię, bo miałem kiedyś to samo poczucie gorszości... z powodu braku inicjacji. 
Myślę, że tę kwestię można podciągnąć do tematu wysokich oczekiwań wobec siebie - który chyba jest bazowym w nerwicy...

powiem też, że dobrze, że Ci się chce : )) bo można być poblokowanym i tego nie czuć nawet.
To jest potężna energia.. Nie walczyłbym z tym, pozwoliłbym być tym uczuciom. Pozwalałbym sobie na płacz. Masz prawo tego pragnąć... 

A z nerwicą szerzej może warto pójść na psychoterapię.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tindera i zbliżone aplikacje randkowe bym szczerze odradzał. Portale randkowe to miejsca gdzie zasadniczo liczy się tylko wygląd, a przy wysokiej konkurencji osoby wyglądające nawet nieco powyżej przeciętnej mają raczej nikłe szanse. Dużo słyszałem historii o tym jak destrukcyjnie na psychice u ludzi odbiło się randkowanie przez Tinder i szczerze odradzam. Zwłaszcza na tym portalu i w tym dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto się przyjrzeć temu, co Biblia mówi na temat seksu:

Przykazania ze Starego Testamentu:

VI → z Dekalogu: Nie cudzołóż oraz 

X → Nie pożądaj żony, ani sługi, ani bydła, ani żadnej rzeczy bliźniego swego

Błogosławieństwo z Nowego Testamentu (z Kazania na Górze, słowa Jezusa):

VI → Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą.

 

 

Edytowane przez Harding

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się tym, na każdego przyjdzie czas 🙂 A to,że nie uprawiałes sex-u świadczy o tym,że to bardzo ważna rzecz dla Ciebie i czekasz na odpowiednią osobę. A ona będzie dumna z tego jaki cenny skarb masz 🙂 Więc głowa do góry mają to tylko nieliczni,a ty jesteś młody i całe życie przed Toba ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2020 o 13:09, Olina napisał:

Nie martw się tym, na każdego przyjdzie czas 🙂 A to,że nie uprawiałes sex-u świadczy o tym,że to bardzo ważna rzecz dla Ciebie i czekasz na odpowiednią osobę. A ona będzie dumna z tego jaki cenny skarb masz 🙂 Więc głowa do góry mają to tylko nieliczni,a ty jesteś młody i całe życie przed Toba ;) 

Hehe... jasne. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×