Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica


Four To The Floor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 22 lata, na wstepie chcialbym zaznaczyc, ze opiszę swoj problem skrótami i to dosyć lakonicznie  (za co z góry przepraszam), poniewaz nie potrafię zrobić tego w kilku zdaniach i nikomu nie chcialo bu się tego czytać. Kazdy z punktów będę mogł omówić jezeli ktoś by chciał wiedzieć. Moj problem to nerwica i moze coś jeszcze? Trwa to już od 7 lat, a moze i dluzej?. Przechodząc do sedna:

1.mam częste wahania nastroju doslownie z minuty na minutę ze szczęścia do skrajnego smutku lub złości

2.bardzo się boję prawie wszystkiego gdzie potrzebny jest kontakt z ludźmi; mianowicie boję się teraz nawet podjąć jakiejkolwiek pracy, chociaż wczesniej juz pracowałem.

3. Czasami mam wrazenie, ze nie jestem sobą, potrafię np. zagadać do jakiejś ekspedientki w sklepie czy kogoś kto stoi w kolejce od tak porozmawiać

4. mam zaniżoną samoocenę

Ok. To chyba na razie tyle. Jeszcze raz przepraszam za taką formę, ale tak mi bylo najłatwiej. Chodzi mi o to, zeby moze ktoś z was mi podpowiedział moze co mi jest lub co mam zrobic. Dodam ze zacząłem uczęszczać do psychologa  (jestem po 3 spotkaniach) ale nic mi one nie daly. Wydaje mi się ze są zbyt dlugie odstępy miedzy nimi 2-3 tgodnie. To na razie tyle. Dziekuję za jakiekolwiek zainteresowanie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Heledore napisał:

@Four To The Floor witaj na forum.

 

Czy myślałeś może o wizycie u psychiatry? Myślę, że mógłby pomóc więcej niż psycholog. Z resztą lepiej od psychologa wybrać psychoterapeutę. Bo tak naprawdę psycholog z reguły nie ma żadnego poważniejszego wykształcenia w tę stronę.

Czesć! Dzięki za odpowiedź. Chyba będę musiał tak zrobic. Tak na marginesie to tę nerwicę zdiagnozował u mnie właśnie dawny psychiatra (znajomy mojej rodziny) i to on mi zalecił wizytę u jakiegoś specjalisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×