Skocz do zawartości
Nerwica.com

OCD Moja historia :/


Wojtas999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , długo się zbierałem żeby napisać publicznie o tym co mnie dopadło.Zmagam się z OCD już od kilku a może nawet kilkunastu lat .Zaczynało się niewinnie , jakieś głupie myśli które przechodziły .Dziś mam 30 lat i jest różnie .Podjąłem leczenie u psychiatry ,dostałem leki i wszystko wróciło prawie do normy.Lekarz zalecił mi terapię behawioralno- poznawczą .Chodziłem na terapię opowiadałem ,znaleźliśmy źródło choroby jest to stres i urazy z dzieciństwa .Ale ostatni się nawraca , wkręcam sobie różne sytuacje np, jestem u dentystki a po wyjściu z gabinetu mam wkręty że uprawiałem z nią sex.Wiem że tak nie było ale na siłę szukam potwierdzenia .Najlepiej jak by mi to sam potwierdziła .Chore nie ? Tak samo mam z ludźmi na ulicy , idę ulicą widzę ludzi i boję się że zrobię im krzywdę albo co gorsza zrobiłem a tego nie pamiętam.I tak epizod wpada za epizodem .Ledwo sobie daję radę .Teraz jak nie mam pracy objawy się nasilają .Jest źle .Czy ktoś z forum ma podobnie z tymi wkrętami? Jak ja mam sobie uwierzyć ? Że jak by się coś stało to bym to wiedział a nie szukał potwierdzenia ?Proszę niech ktoś mi odpisze .Chętnie porozmawiam o tym kto ma tak jak ja .Pozdrawiam was i walczcie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×