Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

O rany.Chyba dawno mnie tu nie było bo nie rozpoznaję już większości nicków/. Ale niektóre nicki kojarzę. Jednak widzę, że od "moich czasów" sporo się tu zmieniło. Nie pamiętam już nawet wszystkich nicków tych fajnych osób. ;) I widzę, że odzwyczaiłem się też od klawiatury laptopa bo mało już piszę przez standardową od kiedy weszły na rynek te wszystkie "srajfony". :P

U góry kojarzę nick "kupmitrumne", kojarzę też niektóre inne ale w większości widzę, że tu już nowe osoby. Była tu kiedyś pewna Monika z Żor, i inni fajni chłopacy. Właściwie to co jakiś czas chyba wymienia się"kadra". Ale niestety problemy pozostają te same. Nie wiem czy odszukam tu dawnych znajomych ale nowi też są mile widziani. Ciekawe czy ktoś pamięta jeszcze mnie? hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx co Ty nie znasz wiejskiego? ;)

toć czasami ktoś dwa dni nie pisze, a on wszczyna alarm, że zaginął :smile:

Carlos przypuszczalnie nie ma chwilowo czasu, bo jak wiadomo dużo chłop pracuje, ciężko i fizycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem.

Jak widać nie tak łatwo mnie zabić. Geny zjebane, ale fizjologia szczura. Miejcie to na uwadze w przyszłości, skoro ta sztuka nie udała się nawet chemikom gru, specnazu i kgb. Ślę podziękowania za wszystkie wiadomości sprzed roku. Wszystkie stare mordy, które nadal się tu udzielają i dobrze o mnie myślały, witajcie - macie dożywotnie uznanie. Witam nowych użytkowników. Na zaległe pw będę odpowiadał w miarę możliwości. Nie udzielam nowych porad w sprawach psychofarmakologiczno-chemicznych na pw, gdyż jak mawiał największy mędrzec naszych czasów: "Głupiec, który lubi udzielać rad, jak pielęgnować ogród, nigdy nie zadba o własne rośliny."

~ P. Coelho, z poradnika dla uprawiających konopie indyjskie.

Czasem może coś skrobnę na forum.

 

Wszelkie inne pw nadal mile widziane.

 

Dla tych, którzy postawili na mnie krzyżyk i źle mi życzyli, krótki komunikat ->>>

 

Straszny bordel się tutaj zrobił, ktoś to musi posprzątać. Nie będę tutaj zaglądał tak często jak w złotym okresie administratury, ale coś tam będę ogarniał w miarę możliwości.

Howgh!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem.

Jak widać nie tak łatwo mnie zabić. Geny zjebane, ale fizjologia szczura. Miejcie to na uwadze w przyszłości, skoro ta sztuka nie udała się nawet chemikom gru, specnazu i kgb. Ślę podziękowania za wszystkie wiadomości sprzed roku. Wszystkie stare mordy, które nadal się tu udzielają i dobrze o mnie myślały, witajcie - macie dożywotnie uznanie. Witam nowych użytkowników. Na zaległe pw będę odpowiadał w miarę możliwości. Nie udzielam nowych porad w sprawach psychofarmakologiczno-chemicznych na pw, gdyż jak mawiał największy mędrzec naszych czasów: "Głupiec, który lubi udzielać rad, jak pielęgnować ogród, nigdy nie zadba o własne rośliny."

~ P. Coelho, z poradnika dla uprawiających konopie indyjskie.

Czasem może coś skrobnę na forum.

 

Wszelkie inne pw nadal mile widziane.

 

Dla tych, którzy postawili na mnie krzyżyk i źle mi życzyli, krótki komunikat ->>>

 

Straszny bordel się tutaj zrobił, ktoś to musi posprzątać. Nie będę tutaj zaglądał tak często jak w złotym okresie administratury, ale coś tam będę ogarniał w miarę możliwości.

Howgh!

 

O gurwa, trochę offtop ale jest i on - cały na biało!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×