Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

cofnelabym sie do 2014 i tych pytan araszy badz ankiet od monka czy lubisz ser

 

pssssyyyy czy turas zwany hobbasem jeszcze tu jest ? :mhm:

buka żyje ? pewnie dalej bije dzieci linijką po tyłkach

eee reiben ben rei czy uj mu tam żyje ?

 

czemu kurde nikt nie pyta czy żyje ?! :bezradny:

 

 

edit a wiadomosci priv to juz nie wspomne :roll:

Eeeee Trumno ja się o Ciebie pytała! I o załogę zatoki nudystów czy jak to było ;P

 

najfajniejszy topic na forumie to byl - jakies dwie gole dupy i 50 stron o niczym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najfajniejszy topic na forumie to byl - jakies dwie gole dupy i 50 stron o niczym :D

 

Haha, na sentymenty mnie aż wzięło :D Ehhh zatoka, temat o prawiczkach i czyjeś tam (jeto?) wywody o PUA :D Piękne czasy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to ona.

 

kupmitrumne, fajnie że wróciłaś, marzy mi się jeszcze powrót jolantki, MSP, hobbiego, raibana.

 

 

dżej dżej dżolapeno zwane w kręgach nerwicowych jolantką pływa w kanale ściekowym i nie bardzo już czuje potrzebę otwierania pełnej gówna japy, a rei-pytonga po ukończeniu kursu Alfa z wyróżnieniem chyba łatwiej spotkać na pielgrzymce na Jasną Górę, niż śrubującego zaściankowe katolskie anusy po internetowych przybytkach. życie pisze różne scenariusze. 3majcie się ciepło Przyjaciele :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siergiej Arbuzow,

 

pozdrawiam i wesołych świąt życzę :)

 

niemniej oczywiście ja się nie dałem nabrać, że niby wylogowaliście się do życia, bo od początku podejrzewam, że tak na prawdę to zmieniliście forum tudzież na facebook się przenieśliście :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siergiej Arbuzow,

 

pozdrawiam i wesołych świąt życzę :)

 

niemniej oczywiście ja się nie dałem nabrać, że niby wylogowaliście się do życia, bo od początku podejrzewam, że tak na prawdę to zmieniliście forum tudzież na facebook się przenieśliście :]

 

lul ja to generalnie zrezygnowałam z netowej socjalizacji, nigdzie się nie przeniosłam, bo i po chvj, dobrze mi się gada do siebie, no a rei, to nie wiem, jak to on, podobno zdobywa wianuszek wielbicielek na jakichś innych forach tematycznych, ale to już nie ten sam człowiek, kto by pomyślał, że ta Alfa złamie nawet najbardziej zagorzałego bluźniercę, chłopak będzie kanonizowany za życia niebawem, jak tak dalej pójdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jeszcze i czasem zagladam. Milo, ze zateskniles :)

A co u Ciebie?

Tak się właśnie zastanawiałem co Cię ostatnio nie widać. ;)

U mnie po staremu właściw, a u Ciebie jakaś poprawa jest?

Nie wiem jak to nazwac - ale raczej poprawy nie widac. Lekow nie biore i lekko swiruje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×