Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Artemizja,

 

Będzie miał status "obserwowanego" i zablokowane swobodne pisanie w działach przez trzy miesiące. Wszystkich działach.

Nawet w "Off-topic" ? Poważnie ?! :P:D Heh, nie wiem jak sobie to wyobrażasz ... ;)

 

Tym razem naprawdę przegiąłeś i nie ma opcji na brak konsekwencji.

Niby czym ? Jeżeli dany Moderator (oczywiście sobie żartując) notorycznie nazywa swego ulubionego trolla "fuckin slave'em", a ten w odpowiedzi tworzy fejkowe konto "Moderator ma koślawego" (specyficzna konwencja ;) ), wierz mi - mieści się to to w ramach prawilnego życia forumowego ;) Powiedziałbym nawet, że takowe akcje nadają mu tej nowej, lepszej dynamiki :P

 

A odnośnie ostatnich przytyków do iiwyy - już bardziej "niewinnie" się chyba nie dało ;) (Nie wyobrażasz sobie, ile otrzymałem PMek z gratulacjami! :D Heh, połowa Foruma (a i jeden Moderator :P) ma o niej to samo zdanie ;) )

 

IMO zwyczajnie stiltowałaś (slang pokerowy) [dzień wcześniej jeszcze sobie normalnie żartujemy, byś już następnego ni stąd ni z owąd wybuchnąć miała tym nieprzejednanym gniewem :P), a że głupio Ci się przyznać, wolisz iść w zaparte ;)

 

Co do ultimatum - że niby miałbym podpisać z Wami to zawieszenie broni na tak haniebnych, tak uwłaczających mej godności warunkach ? :P Hmm ... jako że i tak miało mnie nie być na Forumie ze dwa tygodnie (muszę parę spraw pozałatwiać :P), zastanowię się na spokojnie i myślę, za jakiś czas dam Wam znać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, i WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla wszystkich Uczestników manifestacji "pro-Nihilowej" !!! :mrgreen: To się dopiero nazywa inicjatywna społeczna! ;) Heh, i to wszystko tak bezinteresownie, "non-profit" - żaden Soros, czy inkszy grandziaż pieniędzy nie wykladał ... :D

 

P.S. Wasze zdrowie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, Jak bowiem pouczał w „Księciu” Mikołaj Machiavelli - „okrucieństwo i terror należy stosować rozsądnie i tylko w miarę potrzeby” - radziłbym chwilę się zastanowić nad jego słowami. Chyba, że w najbliższym czasie masz ochotę ujrzeć deklarację pokroju:

 

Wprawdzie roztropność nakazuje nie zmieniać od dawna ustalonych rządów dla błahych powodów i przemijających przyczyn[...]. Lecz jednak długi szereg nadużyć i przywłaszczeń, [...] wykazuje jawny zamiar wtłoczenia na dany naród jarzma rządu nieograniczonego, naród ma prawo, lecz i obowiązek obalenia podobnego rządu i zawarowania swego bezpieczeństwa na przyszłość za pomocą nowych rękojmi.

 

Ale już wtedy na samych protestach: "Artemizja Razwiedczyk!" czy podpisach: "A poza tym sądzę, iż Artemizja Razwiedczyk." się nie skończy ... :P:D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, Regulamin, Regulamin, Regulamin ... – powtarzasz to jak mantrę. Heh, kiedyś nie byłaś taką służbistką :P A gdzie ta ludzka strona aspektu ? Kasiu,

 

[videoyoutube=SS1cPlG2Byo][/videoyoutube]

 

"nie zamieniaj serca w twardy głaz, póki jeszcze serce masz" ;)

 

 

Ile fikcyjnych kont założyłeś od czasu jak wróciłam na Forum? Z 15?

Oj tam zaraz 15 :P

 

 

Prosiłam Cię i na Forum i na PW, żebyś odczepił się od iiwaa. Nie podziałało. Zablokowałam Ci dział. Nie podziałało. Myślisz, że skoro delikatnie wbijasz szpileczkę, to to nie jest traktowane jako personalna wycieczka w kierunku danego Użytkownika?

Cóż, podpadła mi. Lekceważąco odnosiła się do chorób psychicznych, jej zdaniem "wydumanych problemów w głowie", do tego kreowała się na wielką Panią Prawnik, Panią Profesorową, że kim to ona nie jest i mądrzyła się w co drugim wątku - pech chciał, że trafiła na mnie :P

 

 

Nie masz szacunku ani do Ekipy

Przebrzydłym Razwiedczykom jeszcze się tego szacunku zachciewa ?! :D Niedoczekanie ;)

 

ani do tego Forum

Gdyby tak było, bym się na nim nie udzielał ;)

 

 

Brak Ci jakichkolwiek hamulców i poszanowania zasad i innych użytkowników.

Taaa, może jeszcze mnie do amfce przyrównaj, jak ostatnim razem ? :P

 

Wiesz, jest trolling i trolling – mój zawsze był selektywny. Najlepszą rekomendacją jest to, że każden jeden użytkownik, którego trollowałem – Sigrun, WolfMan, Carica Milica ... itd. – mnie lubi ;)

 

Heh, póki co żadnego postronnego bordera nie skrzywdziłem :P Mało tego - zawsze byłem gotów takowych przed wszelkimi hejterami, forumowymi mizantropami bronić ;)

 

 

[videoyoutube=t815V9viQeU][/videoyoutube]

( :D )

 

Ehh, jeszcze się na Nihilu nie poznałaś ? :P;)

 

 

który egzystuje na Forum tylko i wyłącznie po to, żeby trollować

Nie tylko ;)

 

 

P.S. Może zostawisz mi jakieś konto w celach kontaktowych, co ? :P Nie będę się przecież wygłupiał, tych maili pisał. Jak się zdecyduję, PMkę Ci poślę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo zniknęła.

Właśnie ! Gdzie jest elo ?! My chcemy elo ! Chućliwe knury domagają się elo ! :P

 

"elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo elo"

 

- tłum skandujący (jak w ramówce "Włatcuf Móch") nick elo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×