Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

A co przekazać coś ? :)

To bezpośrednio z nią kontaktować się na pw nie można?

Tylko za pośrednictwem twojej osoby?

 

 

Zapytałam tylko .

Wyluzuj bo Ci żyłka w gałach pęknie i nie będziesz mógł tutaj ludzi drażnić :P

Zresztą zamiast tu dupę zawracać trzeba było od razu napisać PW i zapytać gdzie się podziewa -.- :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, so słychać u Abbey? Ma ktoś z nią kontakt?

Co u Indifference1 i abstrakcyjnej?

Albo u kupmitrumne , Reibena i reszty?

 

jestem obecna , ale bardzo rzadko tu zaglądam , staram się ogarnąć moja nerwice , jednak jest ciężko , bo stany lękowe się znowu odzywają , zdecydowałam się na psychoterapie , bo innego wyjścia nie widzę :)

 

buziaki dla wszystkich :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bittersweet, szkoda, że odchodzisz. Powodzenia!

 

Czy ktoś ma kontakt z Neurosi? Czy byłby uprzejmy przekazać Jej, że ma wiadomość w skrzynce? :smile:

 

Też do niej napisałam i sama się zastanawiam co się z nią dzieje....Ostatni post z lutego i w niezbyt dobrej kondycji wtedy była :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem obecna , ale bardzo rzadko tu zaglądam , staram się ogarnąć moja nerwice , jednak jest ciężko , bo stany lękowe się znowu odzywają , zdecydowałam się na psychoterapie , bo innego wyjścia nie widzę :)

 

buziaki dla wszystkich :*

Gdyby Trumna była dziewka, to by cycki miała ? :P Heh, Trumna tranwestyt ! :D *

 

 

*Zgrywamy się - przecież nie od dziś wiadomo ze hot laski z małymi, kształtnymi cycuszkami i zgrabnym tyleczkami to jest to, co my Odkleje lubimy najbardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam... Bez powodu nie zmieniałem nicka ;p dobra miło mi Was widzieć albo i nie miło z racji tego, iż nie do końca wyzdrowieliście. Sam mam czasami takie jazdy w chorej głowie, że nie wiem kogo słuchać ;D Dobra nie rozpierdzielam tematu już i tak rozpierdzielonego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem obecna , ale bardzo rzadko tu zaglądam , staram się ogarnąć moja nerwice , jednak jest ciężko , bo stany lękowe się znowu odzywają , zdecydowałam się na psychoterapie , bo innego wyjścia nie widzę :)

 

buziaki dla wszystkich :*

Gdyby Trumna była dziewka, to by cycki miała ? :P Heh, Trumna tranwestyt ! :D *

 

 

*Zgrywamy się - przecież nie od dziś wiadomo ze hot laski z małymi, kształtnymi cycuszkami i zgrabnym tyleczkami to jest to, co my Odkleje lubimy najbardziej ;)

 

:lol::lol: moje cycki są jak najbardziej ok :pirate::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popadłem w jakąś melancholię... tylu zacnych forumowiczów- Dariusza, Krzyśka, Amona już nie ma wśród nas, i to nie ma w tym najgorszym z możliwych znaczeń. :cry: Chędożona kostucha- kosa ci w zad.
kogo? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×