Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

hooain, jedni będa mieli wyjebane na takie pisanie jak twoje, a inni nie. Nigdy nie wiesz z jakim człowiekiem masz do czynienia. Pomijam już fakt, że w wielu postach na forum sprawiasz wrażenie hmmm nie wiem jak to nazwać więc napiszę na szybko - nie miłej/ mało sympatycznej. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też daje sobie spokój z forum, bo mam straszny rozpierdol w głowie. Nie mam ochoty już na żadne kontakty z innymi ludzmi. Może to egoistyczne, ale teraz muszę się zająć tylko sobą i tylko na tym mi zależy. Do zobaczenia w niedalekiej przyszłości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiesz z jakim człowiekiem masz do czynienia. i to jest perfekcyjny komentarz do aktualu. stosuj tę ostrożność w konfrontacji z każdym, nie strzelaj sobie selekcji userów, których darzy sie jakąś tolerancją, a których nie

 

dobra, cofam brzydkie słówka i małą kpinke, rozumiem załame, rozumiem desperacje. nie dodaje nic żeby nie zniszczyć moim personalnym szajsem żałobnego smrodu. zaciśnij pasa deader i chwytaj sie rad, które wrzucili ci w postach ci życzliwi. odstaw samobója na starość w umieraniu wspomaganym, zawsze możesz jebnąć eutanazje. wymuszaj pozytywne myśli - to jest geneza sukcesu. w pizdu zostaw analize i kalkulacje minusów roboty.

 

i jak mi poszła motywacja? chvjowo nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiesz z jakim człowiekiem masz do czynienia. i to jest perfekcyjny komentarz do aktualu. stosuj tę ostrożność w konfrontacji z każdym, nie strzelaj sobie selekcji userów, których darzy sie jakąś tolerancją, a których nie

 

dobra, cofam brzydkie słówka i małą kpinke, rozumiem załame, rozumiem desperacje. nie dodaje nic żeby nie zniszczyć moim personalnym szajsem żałobnego smrodu. zaciśnij pasa deader i chwytaj sie rad, które wrzucili ci w postach ci życzliwi. odstaw samobója na starość w umieraniu wspomaganym, zawsze możesz jebnąć eutanazje. wymuszaj pozytywne myśli - to jest geneza sukcesu. w pizdu zostaw analize i kalkulacje minusów roboty.

 

i jak mi poszła motywacja? chvjowo nie?

 

 

poszła dobrze,

10 punktów dla Gryfindoru :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hooain, hmm jeśli nie umiesz się domyślić to ja skończyłam z tobą rozmowę już jakieś 3 posty temu i daje ci to delikatnie do zrozumienia, a ty dalej swoje. Napisałam co chciałam, nie uraziłam cię, ani nie obraziłam i daj już spokój mnie dowalać nie będziesz, a kłócić się nie zamierzam bo potrzebuję energie na jutrzejszy cały dzień pracy. Dziekuje szukaj zwolenników swoich postów gdzie indziej bo ja skonczyłam. Jeszcze raz pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka ,

potrafiłem i 9 miesięcy lecieć bez przerwy na L-4 , i to ze dwa razy .Krótsze okresy tez zaliczałem . Z TYM ,ŻE PAMIETAJ NIE MOŻESZ ZROBIĆ ANI JEDNEGO DNIA PRZERWY ( RAZEM Z SOBOTAMI I NIEDZIELAMI )

Najgorsze było , jak się kończyło i trzeba było iść do nowej roboty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , Arajani . Przed upływem 6 miesięcy piszesz wniosek ( zresztą sam ZUS przysyła wcześniej ) . Ja to sobie zaklepywałem po tych 6 miesiącach dochodzący Odwyk na Ostrowskiej ( od 9- 15 ) , dodatkowo prosiłem ,żeby mi go przedłuzyli o 2 tygodnie ( bo czułem sie niepewnie ;) ) i jechałem z tym Zusem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, dobrze, że idziesz na l4, niech buli:D

 

a odnośnie tego co zrobiłeś, to wiadomo, każdy sam o sobie decyduje, tylko, że nie przekonuje mnie Twoje uzasadnienie, żeby się unicestwiać bo w przyszłości będzie źle (brak środków do życia), to jest jednak uprzedzanie faktów, jak będzie źle to wtedy będziesz myślał co dalej, na 100% tego nie wiesz, stresująca robota odejdzie, może nawet będzie lepiej.

jednak taka reakcja choć moim zdaniem niesłuszna (oparta na przeświadczeniu, wyprzedzaniu faktów) to zrozumiała - występuje w naturalny sposób, kiedy człowiek długo utrzymuje się na powierzchni z permanentnymi zakusami w kierunku niebytu i w pewnym momencie doświadcza perturbacji życiowych stanowiących ten krytyczny impuls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×