Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy częste złe myśli są normalne


Morgotheron

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam do was pytanie. Leczyłem się z powodu dwóch lęków - paruresis i problemy z zasypianie (nie będę odpowiednio wyspany, będę mniej efektywny to mnie przerażało). Miałem też wydaje mi się lekkie objawy fobii społecznej, no i wysoki samokrytycyzm i perfekcjonizm, w dodatku wysokie wymagania narzucone przez rodziców. W dodatku też miałem kilka incydentów z przemocą psychiczną ze strony rówieśników, nie była ona bardzo ciągła, bardziej epizodyczna, bo w większości relacje były ok.

 

Zastanawia mnie jedna rzecz. Czasem dopadają mnie myśli typu idę przez ulicę i jakiś gość na kogoś się tam wydziera na innego to zaczynam sobie wyobrażać jak wyżywam się na nim biorę nóż i zaczynam go dźgać kilkadziesiąt razy. Albo czasem też tak mam, że idę ulicą i widzę ludzi i czasami sobie wyobrażam jak biorę kij bejsbolowy i zaczynam ich okładać, nawet, gdy już umierają jak dalej wyżywam się nad zwłokami albo podrzynam im gardło i czuję dużą przyjemność, że mogłem się wyżyć. Czy wy też tak macie i to po prostu zły humor itp. czy coś innego? Te myśli nie są stałe tylko od czasu do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij może tutaj. 

 

JAk śpisz to jakie masz sny? chcesz komuś wyrządzić krzywdę czy ktoś ci wyrządza krzywdę, a może jeszcze jakaś inna tematyka dominuje w Twoich snach ?

Edytowane przez Wirginia Zachodnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Jeśli chodzi o sen, to wszystko w porządku. Zazwyczaj śnią mi się jakieś fajne podróże, spacery. Czasem śniła mi się przemoc, ale chyba bardziej wobec mnie, ale rzadko i ja wyrządzający coś złego też rzadko. Tamten temat całkiem fajny, poczytam go sobie dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×