Skocz do zawartości
Nerwica.com

wszystko mnie denerwuje


ona2255

Rekomendowane odpowiedzi

I zaczynam się zastanawiać czy to ma związek z tym, że sie odchudzam.. Może mi czegoś brakuje? Ostatnio nawet wściekam się na wage, że nie pokazuje się niższa.. Odczuwam przymus ważenia sie kilka razy dziennie (po pójściu do toalety, po zjedzonym posiłku czy wypitej wodzie). To już troche takie natręctwo, ale muszę to kontrolować, żeby nie doprowadzić się do stanu z jakiego wychodziłam i żeby osiągnąć swój cel (teraz jestem bardziej pewna siebie), a jest to coraz trudniejsze.. Nie wiem czy piszę o tym w dobrym miejscu, ale czy to rozdrażnienie może być spowodowane brakiem jakiś składników odżywczych w diecie czy po prostu to, że muszę się skupiać głównie na wadze tak mnie irytuje?

Edytowane przez ona2255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spotyka dużo osób ćwiczących. Mi było ciężko przytyć, walczyłem o każdy kilogram. Denerwowałem się jak waga mi spadała, denerwowałem się jak musiałem sobie robić jedzenie (w dużych ilościach). Teraz staram się wrzucać na luz, choć chyba nabawiłem się nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje rozdrażnienie może być spowodowane odstawieniem pewnych składników odżywczych.ja miewam okresy kiedy ograniczam kawę i cukier/węglowodany proste i wtedy jestem bardzo rozdrażniona.w moim przypadku to typowe objawy odstawienia używki.poczytaj trochę o odstawieniu papierosów i jak się czuje osoba na głodzie nikotynowym.mimo że nigdy nie paliłam odstawienie węglowodanów daje w moim organizmie podobne efekty jak u palacza rzucającego nikotynę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×