Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co zrobić z taką przyjaciółką?


yourdestiny

Rekomendowane odpowiedzi

Z X poznałam się przypadkowo w nowej szkole, m.in dla niej zmieniłam kierunek (ale nie tylko dlatego, na tamtym czułam się źle i przeniosłam się gdzieś indziej). Wszystko było pięknie, cudnie, tylko czasami potrafiła nie pisać do mnie pare dni. Kiedy doszło do koronaświrusa, przestała całkowicie do mnie pisać;Ostatni raz pisaliśmy w maju. . Tak jakbym nigdy nic dla niej nie znaczyła. Nie wiem o co chodzi, czy ona chce wielkiej atencji żebym ciągle do niej wypisywała? Naprawdę nie rozumiem tego, jak PRZYJACIÓŁKA może się do drugiej nie odzywać ok 4 miesiące. No jak.. Czasami myślę też sobie, że za szybko zaczęłyśmy się "przyjaźnić". Wydaje mi się, że nic jej nie zrobiłam, więc no naprawdę nie wiem co jest nie tak i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże to załatwić i powie mi, co mam dalej robić. No bo co? Wrócimy do szkoły i nagle normalnie będziemy sie normalnie odzywać? No nie wydaje mi się..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty probowałas sie do niej odzywac, i Cie zignorowała, czy tez czekasz, zeby ona pierwsza zawsze napisała..

Zresztą, szkolne przyjaznie to temat rzeka (albo w ogole przyjaznie miedzy dziewczynami ..).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, shira123 napisał:

Zastanów się czy osoba która nie piszę od kilku mcy to na pewno Twoja przyjaciółka,?

Zresztą najlepiej porozmawiajcie szczerze w szkole.

I właśnie poproszę ją o rozmowę, bo strasznie dziwnie się zachowuje i już nie wiem jak to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Luna* napisał:

A Ty probowałas sie do niej odzywac, i Cie zignorowała, czy tez czekasz, zeby ona pierwsza zawsze napisała..

Zresztą, szkolne przyjaznie to temat rzeka (albo w ogole przyjaznie miedzy dziewczynami ..).

Ja i pisałam i dzwoniłam, więc wygląda na to, że tylko jedna strona się stara:)

To prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam podobnie zabiegala panna x, jak spotkania to zawsze dla niej bylam a jak ja chciałam to ona zawsze zapominała nie odzywała się a ja czekałam az przyjdzie na umowione spotkanie, teraz po latach chciała sie spotkac ale ja juz nie chce być wykorzystywana do jej zachcianek.

Jest poprostu znajomą, nie przyjaciółką bo moim skromnym zdaniem przyjaciele sie wspierają i znajdują chociaż pare chwil dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×