Skocz do zawartości
Nerwica.com

Schizofrenia


zarr

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym tutaj napisac o kimś kto jest dla mnie bliski, a kto ma schizofrenie od około 10 lat. Gdy go poznałam to nie widziałam że ma tę chorobę zresztą nie poznałam... potem jego mama kiedys powiedziała gdy oglądaliśmy jakiś film coś w stylu: tak jak ty, ty też masz schizofrenię...

mnie zatkało ale powiedziałam: masz schizofrenie? nie musisz sie wstydzić, ja mam nerwice... to wtedy powiedział że tak i pokazał mi swoje leki. 

To było jakieś 2 lata temu.

 

Obecnie wszysto się zmieniło, nie chce brać leków mówi że mu szkodzą, proszę by poinformował o tym swojego lekarza. 

NIe wiem co robić, mam dość. Dużo przepłakanych nocy z bezsilności.

Kilka dni jest miły, fajny, uśmiechniety aż przyhodzą te dni gdy niemam z nim kontaktu w sensie że stoję koło niego, mówię do niego a on zamyślony albo mówi różne rzeczy...  co robić? on mieszka z  mamą ale to juz staruszka.

Co byście mi doradzili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, z o.o. napisał:

Cześć. Może idźcie razem do jego lekarza i powiedzcie o całej tej sytuacji. Albo idź sama, jeśli wolisz.

On nie chce iść bo mówi ze lekarze go wrabiają ;/ 

a nie wiem czy jego lekarka mi coś powie skoro nie ma upoważnienia a jak sie wyda ze on lekow nie bierze to moze zaś go zamkna w psychiatrycznym 

pogadam z jego mamą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×