Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czesc,

witam wszystkich na tym forum, chcialabym sie podzielic z wami moimi doswiadczeniami i uslyszec jak wy sobie radzicie z lekiem w zyciu codziennym.

Dla mnie to jest niestety integralna czesc mojego zycia odkad pamietam. czasem jest lepiej czasem gorzej, jakos to znosze, choc czesto uginam sie pod tym ciezarem :oops: . To jest taki niewidzialny wrog, gdy ma sie zlamana reke wszyscy to widza i rozumieja, kazdy sobie potrafi wyobrazic i zrozumiec co ty przezywasz. Ale gdy cierpisz na leki, czujesz sie emocjonalnie wypalony nikt tego nie widzi, otoczenie tego nie rozumie. I to jest tez temat tabu, glosno sie o tym nie mowi. Fajnie jesli ma sie rodzine, partnera czy przyjaciela i mozna mu to powierzyc, podzielic sie swoimi uczuciami. Gorzej jak jestes z tym sam, wiec ... fajnie ze jest to forum :D ,nie jestem juz sama :D

Blue

woda.jpg.7d35309b03d6956f65286ce18f8aefba.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam:) ja sobie pomagam jak moge zeby walczyc z lekami.wychodze na przekor nim do ludzi i rozmawiam i jeszcze raz rozmawiam.kiedys sie strasznie balam ludzi,przewalczylam te leki.jednak inne mnie nie opuszczaja i walcze dalej.choc czasem to bywa trudne i sama nie daje rady.ale zawsze glowa do gory kiedys w koncu bedzie lepiej.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Blue ;) Fajnie piszesz :)

 

A reszta nie fajnie? Co sie dzieje Drań,że obiecujesz odezwać się na GG i tego nie czynisz? Wczoraj wieczorem testowaliśmy z dziewczynami konferencje na GG-i wypaliła. Może za stare jestesmy dla Ciebie hahaha ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×