Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy wyglądam ma swój wiek?


Ola_00

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to dziwne. Ale miałam taka sytuację, że gdy miałam 12 lat to znajoma mamy mówiła, że ze względu na wzrost wyglądam na 14-15 lat, siostra mówiła, że na 16 wyglądam. W wieku 12-13 lat nikt obcy nie mówił mi dziecko tylko proszę pani. W wieku 11 czy 15 lat 2, 3 lata więcej, rzadziej 1 albo 4 lata więcej. W lo za studentkę, albo na początku gim czy lo za kończącą szkole. Gdy 16 lat miałam gościu na oko 25 lat do mnie zagadał, w wieku 14 lat mnie zagadał gościu po 30stce,gdy miałam 14 lat kuzynka się pyta czy z jej tatą i bratem palę bez pytania o wiek, jak miałam 15 lat jakiś gościu mi piwo podstawił, mówiłam do niego, że jestem niepełnoletnia to w szoku był. Jak 16 lat miałam jakąś gościana chciała, żebym coś podpisała ja mówię nie jestem jeszcze dorosła, a ona w szoku. Teraz mam 20 lat( 21 w styczniu) to niektórzy dają mi niewiele więcej albo, że na swój wyglądam. Z czego to wynikało, że do mnie proszę pani mówili w wieku nastoletnim, starsi do mnie zagadywali? Poniżej zdjęcie 

received_1410510185826367.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NN4V napisał:

Masz 20 lat i takimi pierdołami się zajmujesz?

Sądzę, że masz co najwyżej 12.

 

Wincyj jadu. Co Ci dzisiaj nie wyszło?

 

@Ola_00 Jesteś dość ciekawym przypadkiem. Raz bym Ci dała +/- 16, patrząc na szybko - koło trzydziestki :D Ale to nie jest istotne. A na ile się czujesz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli uważasz że jak w wieku 12 lat znajoma mamy mówiła...., to jest to istotną informacją wplywającą na resztę Twego życia?

Ok, ale w mojej ocenie to pierdoła nie warta opisania.
Do pozostałych pierdół szczegółowo odnosić mi się nie chce, bo to strata czasu.
Sądzę, że szanowne gremium jęczące powyżej o mej zjadliwosci łyka jak delfin głupie żarty na poziomie 5 klasy podstawówki.

Pozdrawiam. :D

Edytowane przez NN4V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×