Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z orgazmem


OnaW

Rekomendowane odpowiedzi

Mam duży problem z osiągnięciem orgazmu. Mój partner mi odpowiada, jest dla mnie czuły, dba o moje potrzeby, nie pospieszą mnie, czuję się przy nim dobrze i komfortowo, ale mimo to nie mogę dojść. Zawsze sprawiało mi to trudność, ale odkąd jestem z obecnym partnerem miałam "wypracowane" dwie pozycje dzięki którym mogłam skończyć, natomiast od kilku tygodni już to nie działa. Frustruje mnie to, próbujemy różnych innych pozycji ale albo jest mi nie wygodnie (mam duże problemy z kolanami) albo czuję ból (wg ginekologów jest wszystko ok, nie wiedzą co może mi przeszkadzać) albo pozycje są pod takim kątem, że w niewielkim stopniu mnie pobudzają. Nie to, że mnie nie podniecają, w czasie stosunku w różnych układach jestem bardzo "nakręcona", ale nie mogę skończyć.  Aby urozmaicić nasze pożycie czasem zakładam erotyczną bieliznę, stosujemy lubrykanty ale innych gadżetów nie używamy, bo nie lubię. Prawdą jest też, że nie akceptuję siebie, ale wcześniej mimo tego mogłam osiągnąć orgazm. Nie wiem co robić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×