Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę się odnaleźć.


pendzelek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Sam nie wiedziałem na jakiej grupie ten wątek założyć... więc piszę tu. 

 

Sytuacja w moim życiu wygląda bardzo nietypowo jak na osobe w moim wieku. Mając 23 lata kupilem działkę budowlaną, było świetnie czułem się wspaniale, bardzo szybko zapadła decyzja że zaczynam budować dom. Wtedy przed wydaniem pozwolenia na budowę moja mama zaproponowała mi że sprzeda swoje mieszkanie i pomoże mi w tej budowie tylko będzie musiała zamieszkać u mnie. Ja się na to zgodziłem ponieważ bardzo zachęcająco wyglądał fakt, że kredytu w zasadzie wogóle nie będę miał, albo ratę bardzo niską.

 

Budowa nadal trwa, mam teraz 25 lat i ciągle dręczy mnie jeden fakt. Że nie będzie mi się dobrze żyło w tym domu, bo mama będzie za blisko. Jest to dom dwupiętrowy, podzieliłem go na dwa osobne mieszkania, kuchnia łazienka wszystko osobno, osobne wejścia, jedynie główna sień wspólna. 

 

Niestety cały czas mam obawy,że jak kiedyś poznam dziewczyne swojego życia to będzie nam moja mama przeszkadzać i się będziemy musieli wyprowadzić.

 

Nie mam teraz dziewczyny ani żadnej nawet kandydatki, ale cały czas dzień za dniem po głowie krąży mi tylko to że będzie wtedy problem. Te "natręctwo myślowe" wręcz zaczeło mi przeszkadzać w życiu codziennym, raz nawet prawie wypadek samochodowy przez to spodowowałem.

 

Wypowiedzcie się prosze na ten temat, może macie podobne doświadczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×