Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wydaje mi się ze depresja.


Singsing

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem Kamil mam 34 lata. Chciałem się Was poradzić poniewaz dopiero prywatnie idę do psychiatry za 10 dni ale może cos podpowiecie. 
z nerwica już jestem zapoznany bo miałem już dwa razy, mam świetnego psychiatrę i uporalem się z nią szybciutko ssri paroksetyna po jakiś 3 miesiącach leczenia było ok po sprawie. Dwa miesiące temu poczułem się dziwnie smutek przygnębienie nic mnie nie cieszy. Zauważyłem ze poranne wstawanie już nie było zrywaniem się z łóżka i od razu wstaniem tylko drzemka 1,2,3,10...

Pewnego wieczoru bach zaklucie w sercu mierzenie ciśnienia 180/110 po jakim czasie zaczęło spadać, ściskanie miedzy łopatkami. I zaczęło się Google tętniaki rozwarstwienia aorty. Wylądowałem u kardiologa wszystko ok nadcisnienie dostałem leki było dobrze, ale zaczęło się inne dolegliwości bo cały czas studiowałem neta i dociekałem co to może być zastawki itd za każdym razem po papierosie skok ciśnienia. Rzuciłem papierosy 6 tyg nie pale. Zato pojawiło się później nagle znużenie/zmęczenie jakbym miał zemdleć nagle braki siły w ciągu dnia najpierw na godzinę później dwie itd coraz częściej. Myślałem ze od leków zmiana leków na inne to samo. I teraz się zastanawiam czy to bardziej objawy nerwicowe czy depresyjne. Bóle oczu brak motywacji, napadowe zmęczenie/senność. Zmęczenie nie fizyczne tylko odczuwanie bardziej psychiczne napinanie miedzy łopatkami. Śpię dobrze 6-7h badania krwi morfologia ok. Obniżona temperatura 36,0 nic mnie nie cieszy nawet na urlop na który jadę za dwa dni mi się nie chce jechać nie chce mi się pic alkoholu najchętniej tylko odbębnić prace i jechać do domu. Unikam spotkań towarzyskich. Jak gdzies wyjdę z żona i córka to na sile żeby walczyć ale mam zawroty głowy tj błędnikowe zmęczenia/znużenia czasami ziewam jakbym zaczynał brać ssri obniżone libido. Dodam nie mam żadnych napadów leków skoków ciśnienia. Żadnych myśli negatywnych tylko poprostu nic mi się nie chce ani mnie nie cieszy. Bardziej wyglada mi to na depresje. Jakie leki najlepsze są bo na nerwice ssri- choć miałem straszne chyba wszystkie skutki uboczne ale przetrzymałem i później jak zawsze było dobrze. Jak to wyglada na Wasze oko. Wiadomo pomoże lekarz ale może ktoś miał podobnie brał jakieś leki i mu pomogło. Która grupa leków w takim przypadku najbardziej by pasowała. Pozdrawiam Was serdecznie

Edytowane przez Singsing
Błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj byłem u psychiatry to samo powiedział ze mieszane zaburzenia. Przepisał mi przez 8 dni 1/2 tabletki citaxin później cała, oraz pregabalin 75mg 1x wieczorem. Czy ktoś już taka mieszankę testował. Z tego co tu czytam to mało osób jest leczonych citaxinem a prefabalina powoduje straszne tycie ma ktoś jakieś doświadczenie przy takim zestawie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×