Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ściek


Natrętnik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.07.2020 o 14:10, exodus! napisał:

@Natrętnik rzuciła nam się o oczy ogromna dawka przyjmowanej przez ciebie wenlafaksyny, 750mg to podwójna dawka maksymalnej i dopuszczalnej, jesteśmy zaniepokojeni, czy aby nie zagrażasz swojemu życiu przyjmując takie ogromne dawki, tym bardziej daje na myślenie, skąd bierzesz tak duże dawki tego leku, oczekujemy wyjaśnienia, inaczej będziemy musieli to zgłosić.

Wg Stahla max 600 wenli i 90 mirty i w wielu artykułach na NCBI to dawki bezpieczne, to jakim cudem 750 już zagraża życiu i w jaki sposób konkretnie?  Tylko błagam, bez baśni o ZS. Poza tym ja tyle nie biorę, oświadczam że moja sygnatura przedstawia dawki przykładowej kuracji stosowanych w USA 🇺🇸 co mogę rzecz jasna dopisać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że masz na to dowody, nigdzie nie napisałem ile biorę i że to ja biorę, to raz, a dwa, pierwsze słyszę żeby donosić na kogoś że nadużywa legalnych substancji psychoaktywnych. Pilnuj swojego zdrowia i porządku na forum. Zacznij naprawiać świat od siebie, bo na tego typu forum to moderator powinien dawać przykład, jeśli chodzi o ponoszenie się emocjom i wycieczkom personalnym. 

Edytowane przez Natrętnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×