Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gorsze dni w leczeniu


gosc123a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiś 5 tygodni biorę trittico 75mg i egzyste 150mg na nerwicę lękowa i bezsenność. Po 2 tygodniach leczenia jakby coś zaskoczyło. Bywały lepsze dni choć to jeszcze nie to co bym chciał, sen trochę się polepszyl ale ostatnie parę dni trochę było gorzej- ciągle wachania nastroju, a na dodatek dzisiejsza noc cała nieprzespana z powodu ataku paniki podczas zasypiania. Czy to normalne że podczas leczenia farmakologicznego zdarzają się gorsze dni i wracają objawy nerwicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj u psychiatry, powiedziałem jak się czuję, oboje uznaliśmy że jest poprawa w stosunku do tego co było, więc kazała mi nadal brać te leki. Tak naprawdę duży kryzys przyszedł tej nocy. Dostałem pierwszego od dawna takiego sporego ataku paniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No innego wyjście nie mam. Ogólnie najgorsze jest to że wszystko szło pomału do przodu, a tu nagle stresowa sytuacja i czuję jakbym krok w tył zrobił. A jakie ty masz doświadczenia z antydepresantach? Chyba nie ma tak że nagle z dnia na dzień jest jakaś niesamowitą poprawa. Nie zdarzały ci się gorsze momenty zanim lęk w pełni zaczął działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×