Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lilith

Biseksualizm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lilith
Cytat

Osoby biseksualne, prawdopodobnie wskutek społecznej wrogości, stygmatyzacji i dyskryminacji cechuje większe ryzyko zaburzeń psychicznych, myśli i prób samobójczych, samobójstw, nadużywania środków psychoaktywnych oraz samookaleczenia 

Zgadzacie się z tym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Lilith napisał:

Zgadzacie się z tym?

Z czym dokładnie? Ze statystykami czy z przyczyną tego zjawiska?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilith
14 godzin temu, Psychoanalepsja_SS napisał:

Z czym dokładnie? Ze statystykami czy z przyczyną tego zjawiska?

I z jednym i z drugim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja znam w miarę dobrze jedną osobę biseksualną, nawet z nią się kiedyś przyjaźniłem można powiedzieć. I ta osoba była kiedyś wyłącznie hetero, dopiero po 25 roku życia coś jej się przestawiło i żyje teraz z kobietami, choć wiem że między czasie jakieś krótkie romanse z facetami miała. Znam jeszcze inny przypadek gdzie dziewczyna niegdyś identyfikował się jako lesbijka, później się nawróciła religijnie i została hetero i nawet się z nią krótko spotykałem😊 , czyli to wszystko jakieś dziwne mi się wydaje.   

Ogólnie to biseksualizm jest dla mnie jeszcze bardziej niezrozumiały niż homo, ale w sumie co mi do tego kto z kim sypia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

ja jestem biseksualny i tak to wszystko prawda a najgorsze już jak masz rodziców którzy by nie zaakceptowali tego

dlatego u mnie tylko mama wie o mojej orientacji ale ona nie traktuje tego poważnie.. i szczerze? wszystko na co mi sumienie pozwoli i tylko to co jest dobre dla innych by mnie ktoś pokochał..

byleby chłopak/dziewczyna był/była moją pochodnią w tej czerni w której tkwię bo jest mi źle bo wiecznie płaczę nie ma dnia

bez łez.. bo moje życie jest brutalne pełne złych przeżyć i nikotyny oraz krzyków innych ludzi i mojego krzyku oraz smutku.

Edytowane przez Michu95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja jestem bi ale od 10 lat jestem w związku z facetem więc nikogo to nie obchodzi. 

Mój brat też jest bi ale jest singlem więc całe otoczenie mu intensywnie kibicuje, żeby sobie znalazł dziewczynę, "jak natura każe". Obrywa mu się zdecydowanie mocniej więc tak, jest narażony bardziej na trudności psychiczne. 

Edytowane przez Aurora88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi