Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Agencje towarzyskie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy korzystanie z agencji towarzyskich jest jakimś sygnałem? Może samotność? Jaki jest Wasz punkt widzenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tam sie chyba chodzi glownie po przyjemnosc ktorej na codzien brakuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Sygnałem nie radzenia sobie z ujściem własnego libido czy znalezieniem partnera do tego albo i wogóle i mylenie braków psychicznych bcia z kimś z brakiem tylko seksu, zwykłą ciekawością, chęcią przeżycia czasem mocniejszych wrażeń (bo jest to nieco hardkorowe i raczej nie polecam, poza tym seks mechaniczny i ogólnie do dupy, jeden z najgorszych bez żadnego mentalnego połączenia), metodą na spuszczenie ciśnienia nie chcąc się wdawać w romanse mogące zagrozić stałemu związkowi (o ile taka forma komuś pasuje) może też chęcią odmłodzenia się dla starych dziadków jak sobie w ten sposób złapią bezwarunkowo dwudziestoparolenią panienkę.... więcej skojarzeń nie mam.

Edytowane przez Psychciu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.08.2020 o 02:12, Psychciu napisał:

.... więcej skojarzeń nie mam.

No właśnie, masz tylko "skojarzenia" a nie praktykę. A sytuacje są różne. Ja po trzech latach bez kobiety zacząłem niesamowicie tęsknić za kobiecym dotykiem. Teraz od czasu do czasu funduję sobie masaż erotyczny u najlepszych masażystek. I bardzo sobie chwalę. do tego nie trzeba "mentalnego połączenia".  Oczekuję relaksu i to dostaję. I nie ma w tym drugiego dna (chęci odmłodzenia się itd.). Prosta umowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Cytat

Teraz od czasu do czasu funduję sobie masaż erotyczny u najlepszych masażystek. I bardzo sobie chwalę. do tego nie trzeba "mentalnego połączenia"

Ok tylko zaczęło się od dziwek i agencji a tam wygląda to najczęściej tak że dajesz kasę panienka się rozkłada na tyle za ile zapłaciłeś, robisz z nią co chcesz (a pewne rzeczy i tak nie wchodzą w grę) czas się kończy i tyle. Nie ma zaangażowania z drugiej strony albo jak jest to minimalne (chociaż zdarzają się wyjątki np. nimfomanki albo po prostu się pannie spodobasz i pozwoli na więcej).

Masaż erotyczny czy nawet prosty masaż relaksacyjny to całkiem inna bajka bo po tym się wychodzi naćpanym na ładnych parę godzin jak nie resztę dnia i to faktycznie jest dobrze wydana kasa za o niebo lepszą usługę.

A tak z ciekawości, czy na tych erotycznych masażystki dają możliwość że tak powiem pójścia na całego czy to raczej indywidualne przypadki po poznaniu klienta albo obsłużeniu go u siebie? Bo byłem parę razy tylko i nie spotkałem się z tym, zresztą doświadczenie w tym temacie mam nikłe i one zaznaczają że nie świadczą usług erotycznych,

A z kolei z niektórymi striptizerkami niby oficjalnie nie można bo tylko pokaz ale dogadać się z nimi da radę.

Cytat

Ja po trzech latach bez kobiety zacząłem niesamowicie tęsknić za kobiecym dotykiem. 

Uuuuu to się nie dziwię, 3 tygodni sam nie wytrzymuję bez przynajmniej dotyku.

Edytowane przez Psychciu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, Psychciu napisał:

Ok tylko zaczęło się od dziwek i agencji a tam wygląda to najczęściej tak że dajesz kasę panienka się rozkłada na tyle za ile zapłaciłeś, robisz z nią co chcesz (a pewne rzeczy i tak nie wchodzą w grę) czas się kończy i tyle. Nie ma zaangażowania z drugiej strony albo jak jest to minimalne (chociaż zdarzają się wyjątki np. nimfomanki albo po prostu się pannie spodobasz i pozwoli na więcej).

No i fajnie. Co w tym złego? Układ jest jasny i prosty. Po co ma się prostytutka angażować mentalnie? Ona ma inne zadanie.  

52 minuty temu, Psychciu napisał:

A tak z ciekawości, czy na tych erotycznych masażystki dają możliwość że tak powiem pójścia na całego czy to raczej indywidualne przypadki po poznaniu klienta albo obsłużeniu go u siebie?

Zazwyczaj nie dają takiej możliwości. Masaż to masaż, granice są wyznaczone. Tylko raz mi się zdarzyło, że masażystka zaproponowała mi seks po masażu, ale to był wyjątek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.08.2020 o 23:57, Moon73 napisał:

No i fajnie. Co w tym złego? Układ jest jasny i prosty. Po co ma się prostytutka angażować mentalnie? Ona ma inne zadanie.  

Zazwyczaj nie dają takiej możliwości. Masaż to masaż, granice są wyznaczone. Tylko raz mi się zdarzyło, że masażystka zaproponowała mi seks po masażu, ale to był wyjątek.

Nic złego co kto lubi w końcu to njstarszy zawód świata więc popyt na niego był i zawsze będzie. Wkurza mnie tylko ze jest to z góry piętnowane przez ludzi którzy często nie mają o tym pojęcia albo bo "tak wypada".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi