Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Seksowne kobiety na zdjęciach

Rekomendowane odpowiedzi

Jak je postrzegamy? Jakie odczucia wywołują? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zażenowanie i wrażenie, że są "puste" wewnętrznie

Edytowane przez mark123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Ḍryāgan napisał:

@wiejskifilozof ale jak to samo??????

Kiedy widzę M<argulewicz na filmie to podoba mi się jak gra policjantkę.I jednocześnie myslę,o seksie z nią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, z o.o. napisał:

Mi imponuje intelekt, nie wygląd

To mam u Ciebie szanse:) 

Miłego dnia:)

johnn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, z o.o. napisał:

@johnn jestem zajęta, ale fajnie, że masz czym zaimponować. 🙂

Chłopak nie ściana. Można go przesunąć:) hehe (żart)

Usłyszałem to na jednym ze śmiesznych filmików na youtube.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Ḍryāgan napisał:

Kto to jest Margulewicz? Nie znam kobiety. No ale wracając do sedna - myślenie o seksie to jeszcze nie seks. To, że mi się jakaś kobieta na zdjęciu podoba (czy nawet na ulicy) to nic przecież nie znaczy. Podoba mi się czysto wizualnie, wcale nie chcę zaraz mieć z nią jakiejkolwiek interakcji. Krótkie, przyjemne doznanie wzrokowe po prostu

Ja też nie zawsze,ale czasem mam pragnienia z różnymi kobietami ,głównie 40 plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak są uśmiechnięte to się fajnie takie twarze ogląda - wrażenia pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubię patrzeć na ładnych ludzi (jak każdy), ale zżera mnie wtedy zazdrość. Poza tym nie wiem ile tak naprawdę jest tam pięknej Pani, a ile umiejętności fotografa i wizażystki XD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie denerwuje, kiedy te kobiety są sztuczne w swym wyglądzie, zoperowane. Sztuczne piersi, usta glonojada, sztuczne rzęsy. Jak jest kobieta naturalna to jest ok. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcia są płaskie ,nawet w 21 wieku jednak prymitywne -nie są w stanie oddać piękna kobiecego.
Nic nie zastąpi przypadkowo mijanej na ulicy dziewczyny : to feria drobiazgów ,zapachów ,refleksów światła a nawet dźwięków :105:
Jedno z pierwszych myśli to : Bóg tworzył piękne rzeczy ;)

W dniu 25.06.2020 o 09:28, Lilith napisał:

Jak je postrzegamy ?

to trudne do wytłumaczenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.06.2020 o 09:28, Lilith napisał:

Jak je postrzegamy? Jakie odczucia wywołują? 

W reklamach, filmach itp... nie dostrzegam od dawna bo to norma.

Przykłady z f-b, tinderów insta i i masy innych tego typu badziewi.

Szczerze? 

Co do społecznościówek i szastania tam swoimi sexi fotami uważam że świadczy o:

- Chęci zwrócenia na siebie uwagi i najbanalniejsza metoda na osiągnięcie tego.

- Zakompleksienia i chęci podbudowania ego (tym śmieszniejsze że jakieś bylektosie oceniaja zdjęcia a nie realną urodę realnej osoby widzianej na żywo, o jaraniu się lizusami w komentarzach nie wspomnę bo to już dno muł i największa żenada)

- Braku charakteru bo kobieta która go ma potrafi zwrócić na siebie uwagę tym co mówi i jak się zachowuje albo nawet w necie - tym co pisze. Nie szuka potwierdzenia wartości u innych bo ma je w sobie i nie traci czasu na takie pierdoły. Poza tym zachowywanie się tak jak ogół (bo masa osób tak dzisiaj robi) świadczy o małej niezależności i indywidualności.

- Chęci manipulowania instynktami i zachowaniami męskimi w najbardziej prymitywny sposób i konczenia zazwyczaj jako zabawka do wymiany.

Generalnie odczuwam do osób które tak się zachowują pogardę. Tym bardziej że jest to na tak ogromna skalę już dzisiaj spotykane i tak banalne że w sumie niczym takie kobiety się od siebie nie odróżniają poza kształtami różnych części ciała. I szczerze jakbym był singlem/rozwodnikiem i chcialbym kogoś poznać to do takiej raczej na pewno bym się nie odezwał a jak oceniał urodę to o 8 rano w łóżku jak nie ma jeszcze makijażu (a przynajmniej w realu) a nigdy na podstawie jakichś durnych zdjęć które jeszcze można bez problemu podrasować i przerobić.

Edytowane przez Psychciu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależnie od nastroju lub od tego w jakim towarzystwie przyjdzie takie zdjęcie zobaczyć - samotnie poświęcę minimum uwagi i za chwilę o tym zapomnę. W towarzystwie za to od razu mam gonitwę myśli i "pewnie jemu się podoba", jakby to, że ktoś jest ładny miało równocześnie ujmować urody mnie (tak samo w przypadku kogoś odnoszącego sukces niezwiązany z wyglądem). Nie do końca umiem to przeobrazić w słowa, ale zazwyczaj skupiam się na temacie odbioru zdjęcia przez innych i tego co NA PEWNO WIEM, że myślą na ten temat, nawet gdy oni nie wypowiedzą się na dany temat. Samoocena lvl 100, wiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę takie fotki czasem obejrzeć jak te kobiety są ubrane, mogą być fajnie ubrane, gołych nie lubię, to nic ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.08.2020 o 01:52, Psychciu napisał:

W reklamach, filmach itp... nie dostrzegam od dawna bo to norma.

Przykłady z f-b, tinderów insta i i masy innych tego typu badziewi.

Szczerze? 

Co do społecznościówek i szastania tam swoimi sexi fotami uważam że świadczy o:

- Chęci zwrócenia na siebie uwagi i najbanalniejsza metoda na osiągnięcie tego.

- Zakompleksienia i chęci podbudowania ego (tym śmieszniejsze że jakieś bylektosie oceniaja zdjęcia a nie realną urodę realnej osoby widzianej na żywo, o jaraniu się lizusami w komentarzach nie wspomnę bo to już dno muł i największa żenada)

- Braku charakteru bo kobieta która go ma potrafi zwrócić na siebie uwagę tym co mówi i jak się zachowuje albo nawet w necie - tym co pisze. Nie szuka potwierdzenia wartości u innych bo ma je w sobie i nie traci czasu na takie pierdoły. Poza tym zachowywanie się tak jak ogół (bo masa osób tak dzisiaj robi) świadczy o małej niezależności i indywidualności.

- Chęci manipulowania instynktami i zachowaniami męskimi w najbardziej prymitywny sposób i konczenia zazwyczaj jako zabawka do wymiany.

Generalnie odczuwam do osób które tak się zachowują pogardę. Tym bardziej że jest to na tak ogromna skalę już dzisiaj spotykane i tak banalne że w sumie niczym takie kobiety się od siebie nie odróżniają poza kształtami różnych części ciała. I szczerze jakbym był singlem/rozwodnikiem i chcialbym kogoś poznać to do takiej raczej na pewno bym się nie odezwał a jak oceniał urodę to o 8 rano w łóżku jak nie ma jeszcze makijażu (a przynajmniej w realu) a nigdy na podstawie jakichś durnych zdjęć które jeszcze można bez problemu podrasować i przerobić.

W punkt. Poza tym kobiece ciało jest wykorzystywane jako produkt. Do zwrócenia uwagi np. A inne kobiety często wpędza w kompleksy. Ale kobiety same powinny zrozumieć, że ich ciało to nie jest rzecz i przestać brać udział w takich rzeczach. Ale kasa wiadomo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tworzenie alternatywnego świata. Wszyscy piękni przez photoshopa a ludziom obniża się samoocena.

Trzeba to odinstalować i zacząć żyć w realu mimo pandemii!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczę z tego teledysku powyżej cudne!

Nie podobają mi się niektóre z Tindera/Insta, sztuczność, wszystkie takie same, napompowane, mam wrażenie że to droga w jedną stronę; każda chce mieć spory biust i wydatne usta->więc się operują->maja powodzenie->rozmnażają się i powstaje kolejne pokolenie z brakami urody, które musi się operować->nowe pokolenie się operuje-> koło się zamyka... a to kosztuje i jak komuś się status obniży, to się okazuje że "serwis" wkładek w twarzy, biuście czy gdzietam jeszcze kosztuje słono. A często poprawiaja urodę niewiasty już "fabrycznie" miłe oku i jak kasa się skończy, to jest dramat przed lustrem. Mam taka osobę w dalekiej rodzinie, była modelka, ładna z domu, ale zaczęłą się faszerować plastikiem, uroda i kariera przeszła i jest problem przed lustrem 😕

Niestety z wiekiem z ładnego (choć lekko zakomplekiosnego, nieśmiałego) facecika zmieniłem się w ogra, to teraz takie widoki mnie nie cieszą, bo staja się nieosiągalne, nie mam u takich kobietek szans, chyba że jako "przyjacie" :( , a taki układ mi nie odpowiada. Niestety też został pociąg do dziewczyn 17-21, choć sam jestem już w wieku prawie średnim, dramat. Spycham coraz bardziej tematy damsko męskie na margines.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi