Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Co gorsze: brak pracy czy zła praca?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Gorzej jest, kiedy nie ma się pracy, czy kiedy praca jest, ale z jakiegoś powodu się w niej męczycie: niska płaca, atmosfera, może coś, co Wam uwłacza, itd...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedno i drugie jest do bani. Bo jak jest nawet bardzo dobra praca, ale idzie się do niej z bólem brzucha ze stresu, a dźwięk budzika rano przyprawia o mdłości, to żaden interes. A jak się nie ma pracy to też kiepsko. Wiadomo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie to jest dziwna sytuacja.Kiedy osoby po podstawówce.Chcą pracować w korporacji i zarabia c po 80 tys.Umiary trochę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dla mnie gorszy jest brak pracy. Mimo wszystko z pracy są środki na rachunki i ogólne utrzymanie. Jak by praca nie była, to zapewnia utrzymanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja cieszę się, że odszedłem z poprzedniej pracy, mam teraz dobrą pracę, dobrą atmosferę. Jak później się dowiedziałem, byłem tam źle traktowany, bo szefostwo "musiało się na kimś wyżywać". Dziś lepiej się czuję, ale kiedy tam szedłem do pracy, nic nie jadłem, od razu bladłem gdy tylko słyszałem kroki zmierzające do mojego pokoju. Najwyżsi rangą pracownicy knuli przeciwko mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi