Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

O czym chcesz porozmawiać, ale nie masz odwagi?

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Illi napisał:

Nie masz za co dziękować 🙂
Jak się czujesz? 

Nie czuję się dobrze. Dzisiaj mam duży lęk, jutro pierwszy dzień w nowej pracy, a ogólnie popadam w depresję... Wczoraj dużo płakałam i miałam wszystkie objawy nerwicowe. Płakać byłam w stanie dopiero po kilku godzinach. Jeżeli nie przejdę okresu próbnego, chyba będę musiała jak najszybciej pójść na leczenie... Czuję się w tym wszystkim bardzo osamotniona...a nawet wyobcowana kompletnie... w tej jakby coś co obecnie pojmuję swojej 'ulomnosci'. Miałam nadzieję, że to nie wróci... A jednak wróciło... Myślę, że może powinnam wrócić na leczenie psychotropami... Chyba nieodpowiednia chemia w mózgu znowu... i gromadzące się tylko objawy z dnia na dzień...

Dziękuję, że piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@_someone pierwszy dzień jest zawsze stresujący, a nawet kilkanaście pierwszych dni. Nie nastawiaj się negatywnie, pomyśl że wszystko będzie dobrze i pokażesz im jak wartościową osobą jesteś. 
Pocieszam wirtualnie 🙂 Trzymaj się. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 28.06.2020 o 03:10, Anomka napisał:

Wstydze sie czesto, czasem wszystkiego a czasem nie wiem czego, krytykuje siebie, jestem slaba

W dniu 29.06.2020 o 07:05, Mkbewe napisał:

Skąd u Ciebie takie podejście?

Trudn powiedziec. Jestem porazką. Ciągle mi cos nie wychodzi, nie radze sobie z zyciem, jestem slaba w kontaktach z innymi ludzmi. Boje sie pogorszyc lub stracic zupelnie kontakt z tymi z ktorymi juz mam, a ciagle robie cos nie tak 

Edytowane przez Anomka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.07.2020 o 00:29, Anomka napisał:

Ciągle mi cos nie wychodzi, nie radze sobie z zyciem, jestem slaba w kontaktach z innymi ludzmi. Boje sie pogorszyc lub stracic zupelnie kontakt z tymi z ktorymi juz mam, a ciagle robie cos nie tak

Może tylko Ty to w ten sposób widzisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panicznie Boje się powiedzieć mojej T, że wiem skad bierze się mój lęk do niej.

A bierze się on z tego, że jak z nią rozmawiam o przeszłości, to boje się, że ona ma kontakt z moim katem i to co mówie, wszystko mu powie....

Popadam w paranoje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi