Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kielce] i okolice


didado1

Rekomendowane odpowiedzi

jarosław kania- psychoterapeuta kielce co o nim sądzicie?

 

Witam wszytkich!Co sądzicie o pzychoterapeucie z Kielc panu Jarosławie Kani? W jakich sytuacjach wam pomógł? Jak długo trwała terapia? Czy byliście mieszkańcami Kielc, czy z dalszych okolic?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc jest Kwiecien 2013 przyznam się bez bicia że nie jestem tu codziennie ale wracam im bardziej mówię sobie że problemy wielu ludzi tutaj mnie nie dotyczą ,lecz jakimś sposobem zawsze wracam . Wiele było pomysłów zakładania grupy wsparcia ,spotkań integracyjnych niektóre się odbyły niektóre nie myślę że jest potrzeba by do tego wrócić bo zdrowie psychiczne w tych czasach to niestety przywilej nie norma ... ja chętnie służę rozmową i oczekuję wysłuchania nie będę tego kryć bo wiem że inni również mają problemy różnego pochodzenia a kto zrozumie bardziej niż właśnie tacy ludzie . Zachęcam piszcie ja postaram się tutaj wchodzić częściej niż tylko raz na jakiś czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie . Nie jestem tu nowa mój kwietniowy post znajduje się na tej właśnie stronie . Cały czas mówi się "planuje się " spotkania . Przychodzą jednak częściej lub rzadziej te dni kiedy własne łóżko jest najbezpieczniejszym miejscem na ziemi i swoje problemy są ostatnią rzeczą o której chce się myśleć ,a co dopiero mówić obcej sobie osobie . Myślę że jedyny sposób by trwale powstała jakaś grupa wsparcia jest początkowe poznanie się najpierw ,internetowe powolne otwarcie się a później aby w parę osob udać się do placówki ktora przyjmuje na nfz i zgłosić chęć powstania takiej właśnie grupy wsparcia ludzi uzaleznionych od zycia bo wszystko bierze sie z tego ze zycie nas za bardzo rozczarowalo objawia to sie bardzo wielorako nerwica ,depresja,uzaleznieniami ,zlymi myslami ,brakiem checi do zycia .Jest to realne .

 

Jeśli chodzi o moją osobę od kwietnia trochę się zmieniło byłam w osrodku w Morawicy .Nie pomogło mi to ,ponieważ bardziej skupiłam się na pomocy innym ,a nie na sobie (to jest chyba mój największy problem któremu zawdzięczam to stanie w miejscu ) i to mówienie starszych pań dziecko co ty tu robisz ,tobie to nie potrzebne ,później dosyć skomplikowana operacja dzięki czemu podłamałam się jeszcze bardziej i zdobyłam dodatkowe kg ( a mam problem z kompulsywnym jedzeniem ) sama nie wiem co jest moim największym problemem tyle tego jest . Z każdym dniem prowadzę wewnętrzną walkę ze sobą z moim "nie wstane z łóżka " a pragnieniem normalności .

 

UDZIELAJCIE SIĘ KIELCZANIE

 

-- 15 wrz 2013, 21:31 --

 

Witam wszystkich,

Podobnie jak ludzie zarejestrowani na forum mam wiele problemów. Jestem neurotyczką i nadwrażliwcem. Niejako urodziłam się z tymi cechami, ale również nabyłam. Nie jestem przystosowana do reguł panujących w XXI wieku. Brzydzi mnie fałsz, brak zrozumienia, empatii, zanik wartości.

Mogę wyliczać w nieskończoność na ilu ludziach się zawiodłam - podobnie jak na tak zwanych specjalistach - "psychologach"':], ale nie zniszczyło mnie to, podniosłam się i żyję dalej. Dlatego stronie od ekspertów i troszeczkę od ludzi - a chciałabym to zmienić :).

Przeczytałam Wasze poprzednie posty i widzę, że organizujecie spotkania integracyjne. Mogłabym dołączyć do Waszej paczki? Oczywiście nie od razu- po kilku rozmowach online.Czasami czuje się silna,a czasami tak jak by mnie tu już nie było. Te skrajności sprawiają, że tracę poczucie bezpieczeństwa. Powinno się akceptować życie takim jakim jest,ale co jeśli nie da się tego zrobić?

 

Mam bardzo podobnie do Ciebie .To jest takie proste gdy każdy mówi i dziwią się czego nie rozumiesz trzeba żyć . Odbijam się od jednej ściany do drugiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej . Postanowiłam stworzyć nowy temat . Znajduję się w grupie młodych więc wszystkich starszych ludzi ,których szanuje przepraszam ,ale nie bardzo mogę się zagłębić w Wasze problemy . Masz do 30 lat , mieszkasz w Kielcach ,borykasz się z problemem , uzależnieniem , nerwicą depresją ? Napisz jeśli znajdziesz w sobie siłę ,aby się z tym światem podzielić . Ja wchodzę tu codziennie . Może uda nam się otworzyć grupę wsparcia . Młodzi Kielczanie łączcie się . Być słabszym to nie grzech . Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 30 lat i mieszkam w Kielcach a ponadto stopniowo zaczynam rozumieć problemy starszych ludzi;D bowiem kryzys nastoletni teraz odczuwam jako kryzys wieku średniego; chociaż przecież jeszcze w nim nie jestem. generalnie całe życie kryzys, dlatego wolę słuchać innych ludzi a mniej mówić o sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem z Kielc, czy ktoś tu jeszcze zagląda? ;)

 

Do dzisiaj myślałam, że tylko ja mam takie problemy, a w Kielcach to już na pewno nie ma ludzi, którzy mogli by mnie zrozumieć. Patrząc na wasze posty, zrozumiałam, że takich "wrażliwców" jest dużo więcej niż myślałam...

 

Po wielu przemyśleniach, próbach, chwytaniu za telefon i rozłączaniu, postanowiłam zarejestrować się do Świętokrzyskiego Centrum Profilaktyki i Edukacji. Jestem umówiona do Pani Moniki. Czy ktoś z Was może był na wizycie u niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za spotkania? jak to się odbywa?

 

mam fobie społeczną albo miałem, bo teraz nie odczuwam już dużych lęków kiedy przebywam z ludźmi. Problemem jest to, że bardzo się zamknąłem Nie umiem rozmawiać, nie mam żadnych znajomych i z tej samotności mój stan psychiczny stale się pogarsza. Życie bardzo mnie męczy, nie mam na nic siły. Nie wiem co mam ze sobą zrobić.

 

Może ktoś polecić psychologa w Kielcach na NFZ?

 

Musi mnie ktoś poprowadzić, doradzić, co dalej mam robić, bo zwariuje. Mam 22 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.poradniaswietokrzyska.pl/

 

Zapraszamy do skorzystania z usług psychologów i terapeutów Niepublicznej Poradni Psychologiczno-pedagogicznej w Kielcach.

 

Kielce, ul. Daleka 40 B, 1 piętro

 

Rejestracja telefoniczna: 41 315 66 39; 503 850 001

 

Poradnia czynna:

 

pon-pt 8:00-20:00

 

sob. 9:00-15:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×