Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotna zapomniana....


VVenus

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.06.2020 o 22:25, stass napisał:

 

Myślę że jak byś emanowała cieplejszą, mniej roszczeniową, mniej rozżaloną, i przyjemniejszą energią, to panowie o wiele chętniej wchodzili by z Tobą w interakcje

To co pisze na forum nie znaczy ze ja w realnym zyciu zale sie po ludziach i do kazdej napotkanej osoby narzekam nie znasz mnie osobiscie wiece nie oceniaj bo to plytkie i zalosne czy ja cie oceniam i przypisuje jakiekolwiek cechy ? emanuje dobrym humorem i chetnie slucham innych doradzam jesli mam o czyms pojecie... tak do twojej wiadomosci  tylko chodzi o to ze bardzo malo mam okazji bo nie mam stycznosci z ludzmi bardzo rzadko mam od pewnego czasu juz dluuugo nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2020 o 21:05, carlosbueno napisał:

Wg mnie ocenianie facetów ale też i kobiet na podstawie zachowań na portalach randkowych jest mocno mylące, to nie jest raczej obraz statystycznego Polaka, Polki tylko specyficznej grupy która zwykle ma problemy w relacjach z innymi a części chodzi tylko o seks czy  zabawę. Oczywiście tzw "normalni" się też zdarzają ale zwykle nie potrzebują oni tego typu portali żeby kogoś poznać. 

A co do wzrostu to ja mam ponad 190 cm i 100 kg wagi  ale  takie 160 cm i 50 kg wagi też mi się podobają, no ale dla kobiet podobno wzrost faceta ma większe znaczenie niż odwrotnie, choć jak niska kobieta uważa że facet zaczyna się od 180 cm to jest żenujące trochę, chyba że myśli o spłodzeniu z nim potomka żeby dziecko nie było też niskie. 😊  

Osobiscie wole poznawac ludzi w realnym swiecie ale nie mam do tego okazji wiec zostal mi niestety internet i moja ocena tych facetow to ocena tych z internetu a nie tych z realu ! to po pierwsze a po drugie kazdy ma prawo do swojego gustu i jezeli kobieta o niskim wzroscie pragnie poznac wysokoego faceta nic ci do tego ani nikomu do tego... tak samo jak facet pragnie szczuplej a sam jest tlusty no coz... tez jego sprawa... i jego gust kazdy ma prawo do tego czego pragnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ḍryāgan napisał:

@VVenusPierwsze dwa zdania nie zabrzmiały zbyt uprzejmie. Przynajmniej ja to tak odbieram. Poza tym wzrost chyba nie wpływa na to czy ktoś może zostać Twoim przyjacielem czy kumplem? A to brzmi jakby ktoś był skreślony tylko z powodu wyglądu. Facet, któremu natura poskąpiła wzrostu, raczej może się załamać po takim tekście 🙂 

Moze tak zabrzmialo ale to nie bylo nieprzyjazne z mojej strony po prostu zapytalam dalczego ze zrozumieniem nikt mnie nie czyta ? 🙂  jesli chodzi o bycie kolezanka czy kolega nie patrzr na wyglad. nie skreslilam go napisalam tylko moje zdanie a pozatym poczytaj sobie ze on nie pisal w celu zakolegowania sie 🙂 a wiec ja nikogo nie skreslilam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ḍryāgan napisał:

Na Forum nikt Cię nie zna realnie i może Cię niestety oceniać tylko po tym co piszesz.  Owszem może się tak zdarzyć, że niefortunnie sformułujesz jakąś myśl i przez to zostaniesz źle zrozumiana czy oceniona. Ktoś może poczuć się dotknięty. 

Wiesz ja tez czuje sie bardzo dotknieta jak ktos tak bardzo zle i bardzo mylnie mnie ocenia nie znajac mnie no ale coz to tylko forum jednak slowa moga zabic. milego wieczorku 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, VVenus napisał:

Wiesz ja tez czuje sie bardzo dotknieta jak ktos tak bardzo zle i bardzo mylnie mnie ocenia nie znajac mnie no ale coz to tylko forum jednak slowa moga zabic. milego wieczorku 🙂 

 

Zupełnie niepotrzebnie czujesz się dotknięta. Mam prawo Cie "ocenić" w każdej chwili, w oparciu o to co piszesz, tak samo i Ty masz pełne prawo ocenić mnie (w końcu nikt w jakikolwiek sposób nie jest nam w stanie tego prawa odebrac,prawda?

 

I uwaga - w momencie gdy ja Cię ocenie niezgodnie z rzeczywistością, ... To kto ma problem?  - Oczywiście że ja, bo to ja tkwię w błędzie. Więc z jakiego powodu miała byś czuć sie gorzej? Przecież w tym momencie to ja powinienem czuć się gorzej wiedząc że wydałem fałszywy osąd.

Podaj mi chociaż jeden powód, dla którego miała byś czuć się gorzej po czyjejkolwiek ocenie na Twój temat.

 

Jeżeli Franek napisze do mnie "jesteś głupi i o niczym nie masz pojęcia" to czy to znaczy że powinienem poczuć się dotknięty i pogrążyć się w smutku? Z jakiego powodu?

Przecież to co napisał Franek nie ma żadnego związku z rzeczywistością, bo wiem że nie jestem głupi, i są rzeczy o których mam pojęcie. A jeżeli faktycznie bym był głupi i nie miał o niczym pojęcia, to tym bardziej nie miał bym powodów by czuć się dotknięty cbo była by to szczera prawda.

Czy Pani Venus się ze mną zgodzi?

Edytowane przez stass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2020 o 22:43, stass napisał:

 

Zupełnie niepotrzebnie czujesz się dotknięta. Mam prawo Cie "ocenić" w każdej chwili, w oparciu o to co piszesz, tak samo i Ty masz pełne prawo ocenić mnie (w końcu nikt w jakikolwiek sposób nie jest nam w stanie tego prawa odebrac,prawda?

 

I uwaga - w momencie gdy ja Cię ocenie niezgodnie z rzeczywistością, ... To kto ma problem?  - Oczywiście że ja, bo to ja tkwię w błędzie. Więc z jakiego powodu miała byś czuć sie gorzej? Przecież w tym momencie to ja powinienem czuć się gorzej wiedząc że wydałem fałszywy osąd.

Podaj mi chociaż jeden powód, dla którego miała byś czuć się gorzej po czyjejkolwiek ocenie na Twój temat.

 

Jeżeli Franek napisze do mnie "jesteś głupi i o niczym nie masz pojęcia" to czy to znaczy że powinienem poczuć się dotknięty i pogrążyć się w smutku? Z jakiego powodu?

Przecież to co napisał Franek nie ma żadnego związku z rzeczywistością, bo wiem że nie jestem głupi, i są rzeczy o których mam pojęcie. A jeżeli faktycznie bym był głupi i nie miał o niczym pojęcia, to tym bardziej nie miał bym powodów by czuć się dotknięty cbo była by to szczera prawda.

Czy Pani Venus się ze mną zgodzi?

Witaj osoba pewna siebie znajaca swoja wartosc nie bedzie sie przejmowac negatywna ocena innych ale jesli chodzi o osobe wrazliwa zakompleksiona osobe ktora nie wierzy w siebie to taka negatywna opinia na jej temat sprawia ze zamyka sie jeszcze bradziej i jeszcze bardziej staje sie zakompleksiona osoby wrazliwe zle znosza krytyke takim osobom latwo dowalic sprawic by poczuli sie gorzej niz zle...  Tak jak pisalam niektorych slowo moze zabic.. zabic emocjonalnie dobic po poprostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2020 o 02:11, mousey napisał:

To że autorka ma preferencje dotyczące wzrostu to moim zdaniem nie jest nieuprzejme, tez wyraza swoja "opinie" i ma do tego pelne prawo.  

 

Pozdrawiam

Bardzo mily komentarz zgadzam sie z Toba bo kazdy ma prawo wyboru...  Pozdrawiam Cie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to napiszę wprost - spotkajmy się.

Mieszkam w Małopolsce, możemy spotkać się np w Krakowie gdzieś przy Wiśle, albo przy mojej ukochanej uczelni AGH. Pisanie literek tutaj na niewiele się zda, bo nic nie zastąpi zwykłego spotkania.

Wyglądam dobrze i dbam o siebie. Spotkamy sie, porozmawiamy i tyle.

Jeśli Cię to interesuje to pisz na PW, mogę Ci wysłać ewentualnie linka do FB.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×