Skocz do zawartości
Nerwica.com

Perceptin Olimp Labs


zabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Suplement diety w kapsułkach, zawierający standaryzowane ekstrakty z korzenia ashwagandhy KSM-66, bakopy drobnolistnej oraz różeńca górskiego.

Ekstrakt z korzenia Ashwagandhy KSM-66 (Withania somnifra L.) to wysokiej jakości wyciąg uzyskiwany w procesie zgodnymi z zasadami „Green chemistry”* bez użycia alkoholu i chemicznych rozpuszczalników. Pomaga radzić sobie ze stresem, utrzymać dobre samopoczucie w okresach napięcia psychicznego, nerwowego oraz okresach niepokoju. Pomaga również utrzymać odpowiednia kondycję fizyczną, uczucie energii i witalności. Ponadto wspiera procesy uczenia, zapamiętywania oraz utrzymanie dobrej kondycji sprawności umysłowej u osób starszych.

Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri L.) może wywierać korzystny wpływ na funkcje mózgu i przyczyniać się do poprawy pamięci krótko- i długotrwałej oraz zwiększenia koncentracji i inteligencji. Ponadto pomaga utrzymać sprawność umysłowa w okresie starzenia oraz pomaga w krążeniu krwi obwodowej, co wpływa na wydajność mózgu.

Różeniec górski (Rhodiola rosea L.) przyczynia się do zachowania optymalnej aktywności umysłowej i poznawczej oraz pomaga radzić sobie z indukowanymi przez stres objawami takimi jak: ból głowy i zmęczenie. Ponadto korzystnie wpływa w przypadku trudności ze snem.

 

Przeznaczenie: preparat przeznaczony dla osób dorosłych dążących do utrzymania należytej sprawności umysłowej. Szczególnie polecany osobom narażonym na przewlekły stres, pracującym umysłowo i uczącym się w celu poprawienia pamięci i koncentracji.

 

Źródło: https://olimp-labs.com/

 

Ma wszystko czego szukam i czego potrzebuje. Wyrównanie nastroju bez pobudzenia, a przy tym poprawa snu. Polecany osobom wykonującym pracę umysłową, intelektualistom i naukowcom.

Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zabijaka napisał:

Ma wszystko czego szukam i czego potrzebuje. Wyrównanie nastroju bez pobudzenia, a przy tym poprawa snu. Polecany osobom wykonującym pracę umysłową, intelektualistom i naukowcom.

Co sądzicie?

 

 Chłopie , w ulotce to można wszystko napisać i nadto jeszcze ,,, 

 przetestuj w praktyce z miesiąc to to, i wtedy sam sie przekonasz czy to taka super cudowna supla .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Luna* napisał:

bo najczesciej to tylko wyciaganie kasy od naiwnych.

--- nie zgodzę się z tym Luna do końca . Na rynku jest wiele szlamu , ale można czasem trafić w oczko 21.

 Ostatnio trafiłem właśnie w takie suplementacyjne oczko , ale nie chciałbym tu śmiecić , ,,założę osobny temat co do mojego " odkrycia " z dupy . (-:

 Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 

 Chłopie , w ulotce to można wszystko napisać i nadto jeszcze ,,, 

 przetestuj w praktyce z miesiąc to to, i wtedy sam sie przekonasz czy to taka super cudowna supla .

Ashwagandha to zioło używane od setek jak nie tysięcy lat. Ashwagandhy nie uzyskasz w jedzeniu ze zdrowej diety. Nie wiem jak Ty, ale ja najpierw zaczynam od naturalnych środków a później zczynam sięgać po chemię. Co kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strata czasu i pieniędzy na takie pierdoły. Sam wydałem z 400 zł na suplementy które nie pomogły w żadnym stopniu a jeśli już pomagały to miały zbyt duże skutki uboczne. 

 

Najlepsze w tym wszystkim jest to że melisa i kawa najbardziej pomagają.

 

Najlepiej uczyć się na cudzych błędach i nie dać się omamić suplementom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zabijaka napisał:

Nie wiem jak Ty, ale ja najpierw zaczynam od naturalnych środków a później zczynam sięgać po chemię. Co kto woli.

  Suplementy to też chemia , wysoko skoncentrowane extrakty wzięte żywcem z natury potrafią tez nieżle wytarmosić .

  Poza tym mieszanie ich z aptecznymi silnymi lekarstwami  to też loteria .

 Ostatnio miałem okazje testować najlepszej jakości sprowadzane ze Stanów kawa kawa ( a pisali ulotce  ,żeby nie mieszać z SSRI ) , to dostałem takich lęków ,że podziękować . Jednak sama supla w pojedynkę ( juz w Polsce legalna ) może zapewne pomóc ludziom czystym ( a cierpiącym na lęki )jako zamiennik benzodiazepin .

 Masz rację Bracie Zabijaka , po chemię sięgnij w ostateczności i tylko jak to będzie KONIECZNE . Wejście na wysokie obroty z apteczną chemią często powoduje jazdę tylko i wyłącznie na wysokooktanowym paliwie na bardzo , bardzo długi czassss (-:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, giroditalia napisał:

Strata czasu i pieniędzy na takie pierdoły. Sam wydałem z 400 zł na suplementy które nie pomogły w żadnym stopniu a jeśli już pomagały to miały zbyt duże skutki uboczne. 

 

Najlepsze w tym wszystkim jest to że melisa i kawa najbardziej pomagają.

 

Najlepiej uczyć się na cudzych błędach i nie dać się omamić suplementom.

Kawa pomaga? Na co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

  Suplementy to też chemia , wysoko skoncentrowane extrakty wzięte żywcem z natury potrafią tez nieżle wytarmosić .

  Poza tym mieszanie ich z aptecznymi silnymi lekarstwami  to też loteria .

 Ostatnio miałem okazje testować najlepszej jakości sprowadzane ze Stanów kawa kawa ( a pisali ulotce  ,żeby nie mieszać z SSRI ) , to dostałem takich lęków ,że podziękować . Jednak sama supla w pojedynkę ( juz w Polsce legalna ) może zapewne pomóc ludziom czystym ( a cierpiącym na lęki )jako zamiennik benzodiazepin .

 Masz rację Bracie Zabijaka , po chemię sięgnij w ostateczności i tylko jak to będzie KONIECZNE . Wejście na wysokie obroty z apteczną chemią często powoduje jazdę tylko i wyłącznie na wysokooktanowym paliwie na bardzo , bardzo długi czassss (-:

Ja Bogu dziękować nie jestem na silnych lekach, a co bardziej optymistyczne, schodzę z dawek które i tak były najniższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego czasu wydałem z 800 zł i to na rozne wyciągi, adaptogeny, enzymy, suplementy . Z zagranicy i ze Polski. To już nasze polskie zioła, krwawnik czy wrotycz tylko zbierane zielone z łąki maja lepsze działanie i brak skutków ubocznych, tylko trzeba uważać z iloscia bo mozna sie otruć. A z adaptogenów to chyba żeń szeń i też korzeń kupic suszony a nie jakies tabletki.

 

Gdyby ten szajs działał nikt by sie nie truł chemią

Edytowane przez neon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×