Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to nerwica?


bezpomyslu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, może zacznę od początku. W zeszłym miesiącu obudziłem się, z lękiem, sam nie wiem przed czym, nie mogłem się uspokoić. Po tym wydarzeniu nie przespałem kolejnych 2 nocy więc udałem się do lekarza. Teraz biorę trittico i od tygodnia schodzę z lorafenu 2,5mg( teraz biorę 1mg). Wcześniej miałem tylko lęk że znowu nie będę mógł spać, teraz w sumie boję się sam nie wiem czego, oprócz tego serce wali mi jak szalone szczególnie jak o tym wszystkim myślę to strasznie się nakręcam oprócz tego nie mogę spać. Czy to nerwica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie to jest nerwica:lęk przed lękiem i natręctwa myśli bardzo często towarzyszą  nerwicy. Towarzyszyły też i mi. Jeśli chciałbyś o tym pogadać zapraszam na prywatną wiadomość. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BiologicznaCórkaDziewicy
11 godzin temu, bezpomyslu napisał:

 Czy to nerwica?

 

Wygląda jak nerwica, ale najlepiej jak zapytasz o to lekarza, ktory przepisuje Ci te leki. Robiłeś  jakieś badania np. morfologia, EKG, echo serca, hormony tarczycy - w celu wykluczenia innych chorób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2020 o 07:00, bezpomyslu napisał:

Cześć, może zacznę od początku. W zeszłym miesiącu obudziłem się, z lękiem, sam nie wiem przed czym, nie mogłem się uspokoić. Po tym wydarzeniu nie przespałem kolejnych 2 nocy więc udałem się do lekarza. Teraz biorę trittico i od tygodnia schodzę z lorafenu 2,5mg( teraz biorę 1mg). Wcześniej miałem tylko lęk że znowu nie będę mógł spać, teraz w sumie boję się sam nie wiem czego, oprócz tego serce wali mi jak szalone szczególnie jak o tym wszystkim myślę to strasznie się nakręcam oprócz tego nie mogę spać. Czy to nerwica?

Ja mam z kolei prawie codziennie puls koło setki,lek przed śmiercią we śnie, kołatania serca, dusznosci. Miałem robionych szereg badań kardiologicznych i nic nie wykazały , kardiolozka stwierdziła że mam zacząć cieszyc się życiem. Lekarz rodzinny ma mnie już dosyć też .Więc jeśli ja mam zdrowe serce to Ty tym bardziej że piszesz że serce wali Ci głównie w sytuacji gdy myślisz o tym. Wiem co czujesz , u mnie kiedyś było podobnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×