Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Państwa w obliczu pandemii

Rekomendowane odpowiedzi

Które Państwa Waszym zdaniem radzą sobie najlepiej? Co na to wpływa? Jak Waszym zdaniem będzie wyglądał dalszy rozwój sytuacji? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

... ciekawe kto wygra wybory prezydenckie z tego wszystkiego... ... twój ból jest lepszy niż mój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że najlepiej radzi sobie Grecja i Korea Południowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Lilith napisał:

Które Państwa Waszym zdaniem radzą sobie najlepiej? Co na to wpływa? Jak Waszym zdaniem będzie wyglądał dalszy rozwój sytuacji? 

Na to trudno odpowiedzieć bo każdy liczy inaczej i mniej lub bardziej kłamie. Sugerując się oficjalnymi danymi to największym wygranym jest Białoruś, nie zrobili  nic z pandemią, a zmarło u nich do tej pory jedynie 270 osób. No ale mało kto wierzy w te statystyki. Ogólnie za  państwa godne naśladowanie uznaje się kraje dalekiego wschodu typu Korea Południowa, Tajwan gdzie zachorowań i śmierci było, jest mało a lockdown był symboliczny. Z państw naszego regionu wyróżnia się Czechy i Niemcy, w których mówi się że jest już po pandemii i są to bardziej wiarygodne słowa niż te padające z ust polityków PiS.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Dzitek napisał:

Myślę że najlepiej radzi sobie Grecja i Korea Południowa.

Co do Grecji to jednak mam podejrzenia, że trochę ściemniają aby nie pozbawić się dochodów z turystyki, ale dowodów na to nie mam. Jak pisałem wcześniej bardzo trudno ocenić wiarygodność podawanych danych. W Polsce one mocno sterowane politycznie, w innych państwach tez tak jest zapewne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mądra inaczej dziewoja ,z uśmiechem słodkich ząbków.Mowi,że Bóg ja ochroni.Na razie , lala ma chroniony rozum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi