Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam problemy ze sobą i wszyscy cierpią koło mnie


deltavirus

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Jestem 46 letnim mężczyzną. Mieszkam za granicą i mój problem to nerwy, czesto agresja słona i nieradzenie sobie samemu ze sobą.

Trace przez to wszystko i wszystkich. Jestem po przejsciach. W Polsce mam córke która za mną tęskni i nie widziałem jej od ponad pół roku. Dzwonie do niej prawie codziennie ale to nie to co przytulenie i zabawa na żywo. Nie wiem kiedy uda mi sie pojechac do kraju.

Tu gdzie mieszkam mam partnerkę którą bardzo pokochałem, świata poza nią nie widze. Jestemy ponad rok ze sobą i ja zniszczyłem cały związek bo o byle co wybuchałem i robiłem awantury o byle co. Byłem nerwowy, brakowało przez pandemie pieniędzy bo nie było pracy, ona robiła wszystko by było ok a ja mimo tego kłóciłem sie z nia nadal, robiąc głupie sceny zazdrości pomimo ze jestem jej pewien ze chce być ze mną. 
Szukam pilnej pomocy bym sie zmienił i pokazał jej ze jestem jej wart i ze da mi jeszcze szanse na wspolne bycie bo sam nie dam rady juz teraz byc. Ona tez ma probemy ze zdrowiem po operacji i wspieram ją jak moge. W tej sytuacji jaka teraz jest nie wiele mogę jej pomóc. Błagam o pomoc bo nie umiem życ samemu zwłaszcza za granicą, bez nikogo. To jest straszne, boje sie następnego dnia. Do Polski tez nie mam gdzie wracac bo nie mam nic i nikogo poza kilkuletnią córeczką. 
Dodam ze nie mam nałogów - nie pije i nie pale, że jestem normalnym facetem bez nałogów, nie piłem, nie paliłem, nie brałem używek, całe życie pracowałem i zawsze byłem sobą. Od jakiegoś czasu po rozstaniu z matką dziecka zacząłem mieć problemy z nerwami, głową i psychiką, nie radze sobie w sytuacjach stresowych i boje się bardzo zostac sam, bez bliskiej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  @deltavirus,

2 godziny temu, deltavirus napisał:

Mieszkam za granicą i mój problem to nerwy, czesto agresja słona i nieradzenie sobie samemu ze sobą.

Radzę spotkać się z psychologiem. 

2 godziny temu, deltavirus napisał:

W Polsce mam córke która za mną tęskni i nie widziałem jej od ponad pół roku. Dzwonie do niej prawie codziennie ale to nie to co przytulenie i zabawa na żywo. Nie wiem kiedy uda mi sie pojechac do kraju.

Rodzina jest bardzo ważna.  Mi brakowało kontaktów z ojcem:( Zadbaj o to.

 

Życzę ci powodzenia:)

Pozdrawiam

johnn

 

Edytowane przez johnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz szansę pogadać z jakims psycho? W Polsce przez skype? Może warto?

Ja mam takie skojarzenia jak kryzys wieku średniego (jakaś utrata mocy finansowej choćby, bezsilność) czy jakiś odnowiony lęk separacyjny (tu by należało zerknąć w przeszłość, w swoje poczucie bycia porzuconym czy samotnym, może w coś takiego działo się wcześniej) lub też reperkursje po rozstaniu z ex (kłótnie, walka o dziecko, toksyczny związek, jazdy z borderline etc). Nie wiem oczywiście jak jest z tak krótkiego tekstu, ty wiesz lepiej, ale to wszystko a tym bardziej samo napięcie w jakim żyjesz to są tematy do pogadania z psycho. Warto też sprawdzić jak ze zdrowiem fizycznym jest, bo może jakieś niedobory czy choroby powodują wybuchowość.

I zawsze będziesz mieć córkę, to dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2020 o 13:40, deltavirus napisał:

Błagam o pomoc bo nie umiem życ samemu zwłaszcza za granicą, bez nikogo.

Jak my Ci możemy pomóc? Potrzebujesz psychoterapii. Nie wiem, czy kiedykolwiek korzystałeś z usług psychiatry lub psychologa, ale to mogę doradzić. Niemniej nie krępuj się pisać na forum. Na pewno otrzymasz tu wsparcie, a czasem nawet dobrą radę ;).

 

Btw, od kiedy wykazujesz takie zachowania typu wszczynanie awantur?

Edytowane przez Psychoanalepsja_SS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×