Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zespol neuroleptyczny.


Pawel.770

Rekomendowane odpowiedzi

Mozliwe ze jak biore wenlaflaksyne 150 mg rospolept 1 mg i abilify 15 mg do tego wczoraj wzialem 50 mg kwetiapiny to mam zespol neuroleptyczny? Wenle biore 7 lat rispo 4 miesiace a abilify 2 tygodnie. Prosze pilnie o pomoc. Lekarz tak kazal ale nie wiem jak z ta kwetiapina czy wolno mi bylo wziasc wczoraj do tego. Mam straszne leki po tym abilify. 

Edytowane przez Pawel.770

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pawel.770 napisał:

A jak biore 15 mg abilify, 1 mg rispo, wenlaflaksyna 150 mg i do tego wzialem przez 2 dni kwetiapine 50 mg a wczesniej tez doraznie to czy moge miec za kilka dni zespol neuroleptyczny? 


To bardzo rzadki objaw. Nie martw się, będzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, chodzi mi tylko o to ze wzialem 3 neuroleptyki... A tak wogule czy jak zmniejsze z lekarzem oczywiscie dawke abilify do 12.5 mg a rispo zwieksze do 2 mg to tak mozna? W sumie 2 mg rispo to duzo a 12.5 mg abilify tez, ale teraz biore 15 mg abilify i rispo 1 mg czy to nie jest to samo jesli chodzi o ryzyko zespolu neeuroleptycxnego? 

 

Pozatym mam dramgawki po abilify wiec musze jeszcze propanolol brac tylko czy jego trzeba caly czas czy wystarczy na ok. 2 miesiecy a potem nie brac i drgawek juz nie bedzie natomiast abilify moze zostac 15 mg po odstawieniu propanololu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carica Milica
W dniu 6.06.2020 o 22:27, Heledore napisał:

Spokojnie, gdybyś miał zespół neuroleptyczny, to najpierw dzwoniłbyś po lekarza, a nie pisał na forum ;)

 

Dałabym lajka. :D 

 

21 godzin temu, Pawel.770 napisał:

Wiem, wiem, chodzi mi tylko o to ze wzialem 3 neuroleptyki... A tak wogule czy jak zmniejsze z lekarzem oczywiscie dawke abilify do 12.5 mg a rispo zwieksze do 2 mg to tak mozna? W sumie 2 mg rispo to duzo a 12.5 mg abilify tez, ale teraz biore 15 mg abilify i rispo 1 mg czy to nie jest to samo jesli chodzi o ryzyko zespolu neeuroleptycxnego? 

 

Pozatym mam dramgawki po abilify wiec musze jeszcze propanolol brac tylko czy jego trzeba caly czas czy wystarczy na ok. 2 miesiecy a potem nie brac i drgawek juz nie bedzie natomiast abilify moze zostac 15 mg po odstawieniu propanololu? 

 

Takie dawki leków, to nie są duże. Nawet nie są one p/psychotyczne. Zdecydowanie pobudzające, p/depresyjne. 

Serio, nie poleca się zabawy z dawkami i lekowymi miksami na własną rękę, bo kiedyś weźmiesz za dużo mg i skończy się jazdą na sygnale na SOR. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×