Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja koleżanka ma depresje i nie wiem jak reagować.


Karo02

Rekomendowane odpowiedzi

Hej moja koleżanka ma depresje i od tygodnia w ogóle nie chce mieć ze mną kontaktu i czuje że się narzucam. 19 maja napisała do mnie dzień po naszym spotkaniu i normalnie sobie popisałyśmy jak zawsze. 20 do niej napisałam czy mogę do niej zadzwonić, bo chciałabym pogadać przez tel ona mi odpisała że jest z koleżankami na dworze, wporzkądu zrozumiałam. Przez nastepne dni ja zaczynałam rozmowy pytałam się czy wraca już do domu ( jest u taty i mieszka w innej miejscowosci) i chwile z nią popisałam . 22 maja zapytałam się czy ma czas do mnie wbić bo wykupiłam netfixa a ona odpisała o 16 że jest jeszcze w łóżku to napisałam "dobra jak chcesz to wbij" nie odpisała mi na tą wiadomość i zaczeła wysyłać mi snapy że gra w simsy. Napisałam jej po trzech dniach że miło że się odzywa to ona odpisała że "wybacz ostatnio nie mam humoru wiec nie pisze" na co ja jej napisałam "aham to super z ciebie koleżanka" a ona odpisała coś mniej wiecej że jak nie ma humoru to z nikim nie pisze zeby tej osoby nie denerwowac, ja jej odpisałam że okej spoko tylko że przez takie coś zaniedbuje sobie relacje z innymi ludźmi i potem może zostać sama" potem załowałam że to napisałam bo mi odpisała " wiem o tym pewnie zostane sama i nie zasługuje na to aby miec znajomych, samotnosc jest dla mnie dobra aby ludzi nie denerwować. Odpisałam jej że zasługuje na znaomych i ja sie nigdzie nie wybieram bo ja lubie. No i dzisiaj jej znowu napisałam czy by nie chciała się spotkać ( wczesniej wychodziłysmy co dwa trzy dni ) na co ona o 17 że dopiero wstała i jej sie nie chce. Co ja mam zrobić?. Wiem że ma depresje, ale bardzo mnie to dotyka że nie ma z nią kontaktu, że musze sie narzucac a ona tak jakby ma w dupie innych ludzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, yourdestiny napisał:

Może źle piszę, ale może powinnaś odpuścić i poczekać, jak jej się znudzi i sama się odezwie? Jesteś pewna, że to depresja? Może dziewczyna chce atencji? Nie chcę ją urazić, ani nic, jeśli depresja jest potwierdzona.

Już odpuściłam to sama mi napisała w któryś dzień czy nie chce z nią wyjść do maka. Ja się mega ucieszyłam że wkoncu się odezwała i wyszła z inicjatywą. Potem się okazało że musiała wyjść z domu bo nie chciała iść do Pani psycholog i musiała wyjść przed tata i dlatego mnie zawołała aby samej nie siedzieć na dworze. Jak jeszcze wcześniej z nią wyszłam z mojej inicjatywy to okazało się że była na imprezie bo ja koleżanki namówiły i z depresją lękowa poszła na imprezę pila alkohol i zaczęła tańczyć i pokazywała filmiki jak sie świetnie bawi i innym wysyłała jakieś wiadomości głosowe jak była pod wpływem. Nie wiem czym tu się chwalić że mówiła głupoty?. Nie wiem czy ona tak przechodzi depresję czy co ale podobno leki już jej pomogły A i tak kontakt się nie ocieplił. No trudno widocznie tak musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×