Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niechce swojego życie - jest żałosne


frajer123

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.05.2020 o 17:41, stass napisał:

 Myślę że jak byś zamiast pytać się, czy możesz się przysiąść, poprostu sie przysiadł, oraz jak byś na kursie tańca zamiast pytania i proszenia podszedł i powiedział "Hej, podaj mi swoje ręce, nominuję Cię na moją partnerkę, czuj się zaszczycona" to miałbyś większe prawdopodobieństwo braku odmowy. Miej to na uwadze że wszystko co robisz i mówisz, oraz sposób w jaki to robisz, zdradza podprogowo wiele informacji na Twoj temat.

 

Jeżeli nieświadomie komunikujesz na zewnątrz swoje lęki, obawy, kompleksy, niskie poczucie wartości, niedostatek czy flustracje, to nie możesz być ani rozżalony ani zdziwiony że ludzie, w tym kobiety są do Ciebie zniechęcone. Są zniechęcone bo dajesz im do tego powody. 

 

Zgadzam się musisz spróbować być bardziej bezpośredni i przestać przepraszać że żyjesz mam programistę w rodzinie zarabia super kwestia miasta i doświadczenia może przeprowadz się do większego miasta ? Skoro nie masz rodziny z tych pieniędzy co zarabiasz teraz jesteś w stanie odłożyć na jakiś kurs cos przydatnego w rozwoju masz bardzo dobry zawód możesz pracować zdalnie podróżować po świecie , masz jakieś zainteresowania coś co lubisz robić ? Zapisz się na jakieś kółka wyjdź na siłownię na basen jest duża szansa że kogoś poznasz ale uśmiechem a nie zniechęceniem , spróbuj też na internecie i pamiętaj że życie w związku nie gwarantuje żadnego szczęścia czego jestem dowodem jak masz problemy ze sobą z akceptacją siebie będziesz to przenosił na drugą stronę , 30 lat to odpowiedni wiek dla faceta na zakładanie rodziny napewno nie za późno 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2020 o 22:36, frajer123 napisał:

Chodziłem rok na terapie, i mam już dość słuchania że trzeba zaakceptować siebie, że każdy kogoś znajdzie.

Terapeuta mówił Ci, że "każdy kogoś znajdzie"? Poszukaj innej terapii. Są różne nurty i różni terapeuci. Jedni mniej profesjonalni, drudzy bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×