Skocz do zawartości
Nerwica.com

POMOCY


kot123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Jestem bita od najmłodszych lat ,zacznijmy tego że nie chciałam sie uczyć bo wolałam rysować ,byłam często zamykana w spiżarce  mogłam wyjść po paru godzinach ,wtedy kiedy nie miałam z kim pogadać gadałam z meblami które miałam w pokoju , to tej pory gadam z meblami lepiej wtedy mi jest,gadałam z nauczycielami o tym ale oni nic nie zrobili,dalej bede bita ,niekochana i nieszanowana ,jeszcze dodam że rodzice śmieją sie ze mnie i mnie nie doceniają ,w szkole mówią jaka jestem mądra i wgl ....
  •  
  • Co mam zrobić jeśli mnie zbije siostra albo z rodziców nie umiem sie bronić,nie mam do kogo sie zwrócić ,nikt mi raczej nie uwierzy co powiem ,sąsiedzi i tak maja to gdzies to tutaj sie dzieje raczej nie bedą chceli sie wtrącać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj poprosić o radę w organizacjach pozarządowych. 
Na początku możesz zadzwonić pod telefon zaufania dla dzieci i młodzieży - 116 111 (darmowy, działa 24/7). Udzielą Ci fachowej pomocy - pokierują, co możesz zrobić, aby poprawić swoją sytuację. Na ich stronie jest też możliwość kontaktu online https://116111.pl/dzieci

 

Możesz wypróbować również 801 120 002 - Ogólnopolski Telefon dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"
Czynny  od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 - 22.00, a w niedziele i święta od 8.00 do 16.00. Dzwoniąc płacisz tylko za pierwszy impuls połączenia. Zadzwoń, jeśli ktoś w Twojej rodzinie krzywdzi Cię - bije lub obraża.

 

Czy masz zaufanie do psychologa/pedagoga szkolnego? Próbowałaś porozmawiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, warning napisał:

Spróbuj poprosić o radę w organizacjach pozarządowych. 
Na początku możesz zadzwonić pod telefon zaufania dla dzieci i młodzieży - 116 111 (darmowy, działa 24/7). Udzielą Ci fachowej pomocy - pokierują, co możesz zrobić, aby poprawić swoją sytuację. Na ich stronie jest też możliwość kontaktu online https://116111.pl/dzieci

 

Możesz wypróbować również 801 120 002 - Ogólnopolski Telefon dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"
Czynny  od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 - 22.00, a w niedziele i święta od 8.00 do 16.00. Dzwoniąc płacisz tylko za pierwszy impuls połączenia. Zadzwoń, jeśli ktoś w Twojej rodzinie krzywdzi Cię - bije lub obraża.

 

Czy masz zaufanie do psychologa/pedagoga szkolnego? Próbowałaś porozmawiać?

Dzwoniłam , raczej nie pomogli jak chciałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×