Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natrętne lęki.


Ocdsufferr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) , mam mieszane zaburzenia lękowe oraz nerwice natrectw. Zdarzyło się kiedyś że podczas masturbacji oraz pod jej koniec dostałem napadu lęku/paniki poprzez bodźce powodujące u mnie natretny lęk, przez co doszło do niechcianej ejakulacji. Czy było to spowodowane silnym lękiem? 

 

 

Moje lęki to lęk przed chorobami zakaźnymi, psychicznymi, pedofilia, zoofilia, homoseksualizmem oraz krzywdzeniem bliskich i nie tylko. 

 

 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jurecki napisał:

Ale co spowodował lęk?

No chyba to normalne że pod koniec masturbacji jest wytrysk nasienia.

Tak ale nie gwałtowny i niechciany, co innego kiedy jest to spowodowane osiągnięciem szczytu a co innego silnym lękiem gdzie dochodzi do niechcianego wytrysku, nagłego nie spodziewanego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jurecki napisał:

Aha, lęk u Ciebie spowodował wytrysk.

A co zobaczyłeś? to czego się bałeś?

Chciałeś mieć w końcu orgazm i wytrysk?

Tak, zobaczyłem to czego się bałem, dosłownie na sekundę i to wystarczyło żebym dostałem napadu lęku /paniki i doszło do nie spodziewanej ejakulacji która była dosyć nie przyjemna i depresyjna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jurecki napisał:

@Ocdsufferr no i właściwie w czym leży problem?

Rozumiem że chciałeś mieć wytrysk ale bez lęku, tak?

Problem leży w tym że wytrysk nastąpił przy wystraszeniu się widokiem który powoduje u mnie lęk, i nastąpił gwałtownie nie spodziewanie. Co innego kiedy wytrysk jest kontrolowany i następuje przez podniecenie i towarzyszy temu orgazm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ocdsufferr napisał:

Problem leży w tym że wytrysk nastąpił przy wystraszeniu się widokiem który powoduje u mnie lęk, i nastąpił gwałtownie nie spodziewanie.

To nie jest problem to jest fakt a z faktem nie można nic zrobić.

To tak jak że słonko świeci i co z tym faktem można zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jurecki napisał:

To nie jest problem to jest fakt a z faktem nie można nic zrobić.

To tak jak że słonko świeci i co z tym faktem można zrobić?

Moje pytanie brzmi, czy napewno zostało to spowodowane lękiem? Rzecz w tym że moje lęki są na punkcie dewiacji seksulanych strasznie się ich boję, podczas masturbacji wyskoczyła mi strona z takimi rzeczami po czym spanikowałem dosyć mocno i spowodowało to niechciany wytrysk podczas napadu lęku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jurecki napisał:

Przy nerwicy wszystko jest możliwe.

No i co z tego jakby wytrysk był spowodowany lękiem?

Rzecz polega na tym skoro boję się takich rzeczy i lek spowodował wytrysk do takich rzeczy to znaczy że jestem dewiantem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dzitek napisał:

Rozumiem że zobaczyłeś to jak byłeś już prawie przy osiągnięciu wytrysku?

Nie do końca, za jednym razem tak a za drugim blisko momentu kulminacji, poczym zobaczyłem dewiacje przez przypadek co spowodowało silny lęk i nastąpił wytrysk 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Dzitek napisał:

Wiesz w czasie lęku ciało się napina więc może to napięcie spowodowało po prostu że nastąpił też wytrysk

Napięcie swoją drogą, rozważałem też stan "uciekaj lub Walcz" który powoduje właśnie wytrysk a także ten stan włącza się podczas lęku, czytałem wiele forum i wiele ludzi to ma nawet kobiety dochodzą z lęku, oraz artykuły psychiatryczne opisujące że lęk i panika mogą spowodowac przedwczesny lub spontaniczny wytrysk. Rozumiem to chociaż sam fakt że przeraziło mnie coś takiego jak dewiacja seksulana która mnie odrzuca obrzydza spowodowało takie zdarzenie, co boli najbardziej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Dzitek napisał:

Czy miałeś tak pierwszy raz czy wcześniej to się już zdarzało?

Zdarzyło się dosłownie kilka razy, ale dzieje się to tylko wtedy kiedy nawracaja się lęki, kiedy nie miewam leków na tym punkcie i widzę takie rzeczy nawet podczas masturbacji poprostu mnie to obrzydza i omijam to czy wyłączam nic złego się nie dzieje, nie odczuwam silnego lęku czy paniki, ale wtedy obsesja jest na innym punkcie np lęk przed chorobami i tak dalej, także zdarzyło się to bardzo bardzo rzadko kiedy lęki na tym punkcie były bardzo silne 

Edytowane przez Ocdsufferr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dzitek napisał:

Może pójdziesz do seksuologa?

Rozmawiałem o tym z psychiatra, nawet dwoma nie jest to powód to niepokoju jednak towarzyszy temu silny niepokój, psychiatra polecił mi parę tematów żebym sobie ogarną i poczytał o fizycznych reakcjach organizmu na stres i lęk. 

 

Z tego co wynika to lęk, panika, fobia czy stres może powodować spontaniczny wytrysk bez podniecienia lub przedwczesny/niechciany wytrysk podczas masturbacji. Dużo ludzi z zaburzeniami obsesyjno kompulsywnymi skarżyło się na to że ekspozycja podczas pobudzenia narządów płciowych powoduje silny lęk i może skończy się to właśnie w ten sposób. Problem jest ze takie coś potrafi zostawić okropny ból emocjonalny jak cholera. Wyobraźcie sobie ze uważacie dewiacje seksulane np pedofilstwo, zoofilia czy inne chore rzeczy za najgorszy z czynów, macie silny lęk na tym punkcie, i nagle podczas masturbacji wyskakuje wam takie coś na ekranie lub coś co wam się z tym kojarzy i nagle dostajecie lęku i niepokoju która uruchamia wytrysk, które wcale nie jest przyjemny wręcz odrażający, serce podchodzi wam do gardła a adrenalina kopie proste w żołądek poczym dostaje się stanów depresyjnych z pytaniem przecież to nie jestem ja, jak takie coś mogło się zdarzyć, czy jestem dewiantem? To jest ten problem, który nie daje żyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×