Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spadki libido


delka

Rekomendowane odpowiedzi

Często mam spadki libido. Objawia się to tym neutralnością jeżeli chodzi o życie seksualne. W sensie nie wyciągam takiej przyjemności jak wtedy gdy libido jest wysokie - ale to chyba naturalne. Zastanawiam się czy można coś z tym fantem zrobić? Czy któraś z koleżanek też tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz jakieś leki?

Niektóre są znane z tego że libido podnoszą, inne obniżają. Były chyba takie wątki, ludzie wstawiali jakieś tabele, ale u każdego jest inaczej. Ja kiedyś miałam 0 libido na mirtazapinie i lekarka mi powiedziała, że jestem wyjatkiem.

SSRI chyba nieznacznie obniża, mi się lekko obniżyło na escitalopramie ale na karbamazepinie znowu skoczyło i chce mi się bardziej, niż dawniej :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Kobiety tak mają. Nie jesteśmy robocikami, które zawsze będą gotowe na seks. Niemniej rutynę móżna przełamać. Czy probowaliście jakichś zabawek erotycznych? My często kupujemy sobie jakieś zabaweczki takie jak: afrodyzjaki ( libido elixir for women jest świetny) mamy równięż wibrator fajne są przebrania ( ale nie każdemu się podobają). Poza tym czy badałaś sobie hormony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badałam i wszystko jest ok. Mam to od kilu miesięcy ale od roku tracę zainteresowanie. I to nie tylko na męża ale na wszystkich ;/ Mam trochę pracy na główie ale czas na relaks również. Jedziemy do spa w weekend majowy tak wiec może wtedy będziemy mogli się trochę odprężyć.... Nie brałam żadych suplementów ale zastanawiałam sie nad nimi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj. Nic Ci nie skodzi. Najlepsze tabletki jakie brałam to Libido therapy. Inne się nim nie równają. Asequrella powodowała u mnie bóle głowy, Stimea nie działąła. Za to libido therapy rewelacja. Tylko trzeba pamiętać aby brać regularnie bo jak bierze się tak jedną tabltkę, potem przerwa, potem znowu bierzesz to raczej nie masz co nastawiać się na jakieś efekty

Ewentualnie ten Sex elixir o którym tutaj wspomna koleżanka... Równieś fajne. Oba są bez recepty . O libido elixir czytalam opinie i sa dobre aczkolwiek jeszcze nie próbowałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×