Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Jak na Was działa izolacja?

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.07.2020 o 16:18, carlosbueno napisał:

Ja już prawie zapomniałem że jest jakaś pandemia, tylko jak wchodzę do sklepu przypominam sobie o masce. Im szybciej wszystko powróci na stare tory tym lepiej, czas skończyć z tą przesadzoną pandemią, na którą w Polsce przez 4 miesiące umarło 1500 ludzi, czyli niewiele więcej niż dziennie umiera na inne choroby. 

Dokładnie i ja tak myślę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Lilith napisał:

Ja robię zakupy przez Internet. Praktycznie wszystko można kupić z dostawa do domu. A po warzywa i owoce chodzę do pobliskiego warzywniaka :D I powiem, że zakupy przez Internet, to naprawdę świetna rzecz :D 

Nigdy nie robiłem zakupów w internecie. Ile to kosztuje (poza ceną za zakupy)?

W mojej sytuacji nie sądzę abym mógł sobie pozwolić na zakupy przez internet.

W dużym mieście łatwiej zrobić takie zakupy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, johnn napisał:

Ile to kosztuje (poza ceną za zakupy)?

Mam wykupiony pakiet i najczęściej nie płace za przesyłkę ;) Przywożą mi towar do domu ;) I dlatego mi się to opłaca :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a gdzie można wykupić taki pakiet zniżkowy? bo też mi by się przydał..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, wiejskifilozof napisał:

A mi mówią,że od września znów mnie zamkną 

Idziesz do więzienia.😊 Coś przeskrobałeś znowu ?.  

Wg mnie powinni skończyć ta całą pandemię, bo tak to będzie się to wszystko przeciągało latami.   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, carlosbueno napisał:

Idziesz do więzienia.😊 Coś przeskrobałeś znowu ?.  

Wg mnie powinni skończyć ta całą pandemię, bo tak to będzie się to wszystko przeciągało latami.   

Nie to nasz ośrodek 😊, znowu nie zobaczę Asi i Kasi.Nie nie poslucham seksistowskich żartów Grzegorza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Lusesita Dolores napisał:

Ale te maseczki.........

Maseczki to koszmar. No, ale jak trzeba, to trzeba. Ja dodatkowo pracuję jeszcze w rękawiczkach 12 h. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Lilith napisał:

Maseczki to koszmar. No, ale jak trzeba, to trzeba. Ja dodatkowo pracuję jeszcze w rękawiczkach 12 h. 

Ja już prawie zapomniałem że ta pandemia istnieje, w pracy jest tak jak dawniej, do sklepów prawie nie chodzę, maseczkę to zakładam z raz w tygodniu. I tak powinno zrobić wszyscy,😃.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, carlosbueno napisał:

Ja już prawie zapomniałem że ta pandemia istnieje, w pracy jest tak jak dawniej, do sklepów prawie nie chodzę, maseczkę to zakładam z raz w tygodniu. I tak powinno zrobić wszyscy,😃

No właśnie nie. Tutaj jak u jednej wykryją, to zamkną cały obiekt, więc dbając o obostrzenia chronimy też własne tyłki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Lilith napisał:

No właśnie nie. Tutaj jak u jednej wykryją, to zamkną cały obiekt, więc dbając o obostrzenia chronimy też własne tyłki.

U mnie w pracy nikt się nie przejmuje wirusem, no ale bezpośredni kontakt z klientem ma mało osób. Zresztą w okolicy zjechały tłumy z całej Polski i jakoś nie słychać o zarażonych, póki co.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, carlosbueno napisał:

póki co. 

Słowo klucz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 30.07.2020 o 17:05, wiejskifilozof napisał:

Dobrze ,że to nie Czarna Śmierć

A co to ma wspólnego z tematem? :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 30.07.2020 o 08:44, Lilith napisał:

Chyba bym pierdolca dostała pracując 12h w rękawiczkach 😲 u mnie w pracy nawet maseczki nikt nie nosi pełne 12h, a tych z filtrem to już w ogóle (tylko do procedur podwyższonego ryzyka). Jak ostatnio do intubacji założyłam maseczkę z filtrem ffp3 to po minucie myślałam, że się uduszę i poganiałam lekarza, że ma szybciej intubować bo jak nie to zaraz oprócz pacjenta mnie też będzie musiał przez maseczkę 😂

Już pomijam dni kiedy kilka godzin w kombinezonie musiałam spędzić - to dopiero masakra.

Edytowane przez acherontia-styx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, acherontia-styx napisał:

Już pomijam dni kiedy kilka godzin w kombinezonie musiałam spędzić - to dopiero masakra.

O matko. Tragedia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lilith napisał:

O matko. Tragedia...

Sauna gwarantowana, bo to nie przepuszcza powietrza i po 5 minutach w tym pot już cieknie po tyłku.A weź tu jeszcze coś rób w tym, wszelkie precyzyjne czynności idą o wiele wolniej, bo to sztywne, gogle parują, że g**** widzisz, a poprawić się nie możesz w żaden sposób🙄  nawet podrapać się w tym nie ma jak. Rozbieranie się to też wyższa szkoła jazdy bo trzeba to zrobić tak, żeby nie dotknąć gołą skórą zewnętrznej powierzchni kombinezonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, acherontia-styx napisał:

Sauna gwarantowana, bo to nie przepuszcza powietrza i po 5 minutach w tym pot już cieknie po tyłku.A weź tu jeszcze coś rób w tym, wszelkie precyzyjne czynności idą o wiele wolniej, bo to sztywne, gogle parują, że g**** widzisz, a poprawić się nie możesz w żaden sposób🙄  nawet podrapać się w tym nie ma jak. Rozbieranie się to też wyższa szkoła jazdy bo trzeba to zrobić tak, żeby nie dotknąć gołą skórą zewnętrznej powierzchni kombinezonu.

Straszne warunki. Po prostu MASAKRA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez te obostrzenia połowa moich planów runęła, ale wiem, że nie tylko mnie. Jestem człowiekiem akcji  i lubię być w centrum wydarzeń, a kwarantanna zamknęła mnie na ludzi. Nie dziwota, że mój stan zdrowia zjechał dramatycznie w dół... .:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie tylko wkurza, że umówienie się ze znajomymi to jakaś gimnastyka :P Niby koronawirus i powinni siedzieć w domu, a sobie wyjeżdżają ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Lilith napisał:

Straszne warunki. Po prostu MASAKRA.

Na całe szczęście nie pracuje w szpitalu jednoimiennym także to były pojedyncze sytuacje, ale podziwiam koleżankę, która na co dzień w takim wdzianku popierdziela w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, Aurora88 napisał:

Niby koronawirus i powinni siedzieć w domu, a sobie wyjeżdżają

Nie powinni, nie ma ani takich obostrzeń ani zaleceń

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi