Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rysunki Aurory


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, naftan_limes napisał:

Odnośnie moich talentów zastanawiam się nad zdolnością rozpoznawania herbat. Zastanawiam się czy można sobie na tyle wyrobić smak, żeby rozpoznawać poszczególne gatunki i mieszanki. Myślę, że to byłoby coś. Tym bardziej, że piję dużo herbaty.  

Chyba można, ja piję dużo i czuję różnicę, przecież o to chodzi w herbatach, że masz ochotę na różne gatunki 🙂

 

10 godzin temu, Lilith napisał:

A może chcecie, żeby Wam wydzielić własne wątki co do rysunków?

Na pewno wrzucałabym wtedy więcej tego, co rysuję 🙂 No bo rysowanie to moja praca. Pytanie, czy ludzie mają ochotę to oglądać ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Aurora88 napisał:

 

Na pewno wrzucałabym wtedy więcej tego, co rysuję 🙂 No bo rysowanie to moja praca. Pytanie, czy ludzie mają ochotę to oglądać ;) 


Ja z chęcią pooglądam! 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś zajrzę. Tylko jakieś ładne. Albo to moja wina, albo to forum jest jakieś zaśmiecone. Nie czuję tu żadnego porządku.

Dlatego jakieś ładne prace mogłyby pomóc.

 

Myślę, że fajnie by było tworzyć bez jakiś inspiracji czyimiś pracami. Żeby to było nasze. Ale tak się chyba nie da. Zawsze nasza praca będzie przypominać jakąś inną.

No bo jednorożce widziałem, wróżki też. Tak trudno być oryginalnym.

Ale jeśli tak całkowicie od zera, to chylę czoła. 

 

Wezmę się jednak może za tą herbatę. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Jurecki napisał:

@Aurora88 a co to grafika komputerowa?

 

A ci to kto?:smile:

Grafika komputerowa, jakby to powiedzieć, no rysowanie na komputerze za pomocą odpowiednich programów ;) to jest to co ja robię.

 

A ataksja to takie paskudztwo, które mnie też trafiło :P W skrócie to choroba genetyczna neurologiczna, od której się wygląda trochę tak, jakby się było pijanym. Krzywo się chodzi, niewyraźnie się mówi, wpada się na ściany i ogólnie wszystko boli :P Bardziej szczegółowo to może sobie poczytaj tutaj: https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/uklad-nerwowy/ataksja-rdzeniowo-mozdzkowa-rodzaje-przyczyny-objawy-leczenie-aa-QCWP-pA99-SR2X.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ma tą szczotkę przyczepioną do włosów. Takie trochę w stylu: co robimy na kwarantannie. Często przeglądam memy, więc lubię takie obrazki o codziennym życiu.

Filozofowie mówią o tych ideałach, ale życie to takie właśnie chodzenie z kubkiem herbaty po domu. Czasem większe znaczenie ma świeżość herbaty i obecność cukru niż jakieś dyrdymały w tych filozofów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, naftan_limes napisał:

Filozofowie mówią o tych ideałach, ale życie to takie właśnie chodzenie z kubkiem herbaty po domu. Czasem większe znaczenie ma świeżość herbaty i obecność cukru niż jakieś dyrdymały w tych filozofów. 

Zgadzam się <rzekła, popijając herbatę z miodem> ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×