Skocz do zawartości
Nerwica.com

Birntellix


iwa.125

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, iwa.125 napisał:

Hej, czy ktoś z Was brał brintellix i depakine ? Jak się czuliście?

 

Hej! No właśnie ja biorę brintellix od ponad 6 tyg.Czuję się ok, nie mam żadnych skutków ubocznych (myślę, że poranna opuchlizna i zmuła to po trittico). Nie jestem zamulona, mam dużo energii, funkcjonuję - możnaby powiedzieć - normalnie.

  • Nie jestem płaczliwa już tak bardzo...
  • ... chociaż pojawiło mi się coś na kształt PMS-u trwającego ok. 10 dni - teraz drugi raz, a nie miałam wcześniej takiej przypadłości (nie wiem czy to zasługa brintellixu, czy trittico). No i teraz zdarza mi się popłakać, ale to też jakieś sytuacje czy bodźce są konkretne.
  • Wciąż się irytuję dość mocno i to z błahych powodów, a zależało mi, żeby to zniwelować
  • Nie zamartwiam się jakoś mega , a zamartwiałam się
  • Zdarzyło mi się uczestniczyć - bardziej jako świadek, ale się zaangażowałam - w krzywej akcji z jakimś dziwnym typem (awantura pod apteką w dobie koronawirusa) - nie awanturowałam się, nie wykłócałam, spokojnie panu powiedziałam parę rzeczy i spokojnie się oddaliłam, zero spiny - jak na mnie wielki sukces

To takie przykłady, co w ogóle zauważyłam, a że to moje pierwsze zetknięcie z tego typu lekami to ciężko mi opisać czy i jak działa, bo nie mam porównania do niczego innego (tryb życia totalnie inny od wcześniejszego, więc nie wiem co robi robotę, pewnie trochę to i to)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, iwa.125 napisał:

Dziękuję za odpowiedz , jestem mało pocieszona . Dzisiaj skończyłam brać 2 opakowanie , nie mogę spać co mnie dobija . Rano wstaje zmęczona i nie jestem w stanie funkcjonować normalnie ,


warto by było dodać jakiś lek na sen,porozmawiaj z lekarzem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, iwa.125 napisał:

Dziękuję za odpowiedz , jestem mało pocieszona . Dzisiaj skończyłam brać 2 opakowanie , nie mogę spać co mnie dobija . Rano wstaje zmęczona i nie jestem w stanie funkcjonować normalnie ,

 

Hej 🙂

Mi na sen przepisał Trittico, ale ja akurat po nim czuję się nieciekawie rano, więc staram się nie brać. 

Jak się w ogóle miewasz? Jak wpłynął na Ciebie Brintellix? Czujesz jakąś różnicę względem stanu sprzed?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nie wiem czy mogę kląć więc tego nie uczynię . Niestety wg mnie ten lek się nie sprawdził. Ostatnio dostałam stanów depresyjnych po rozmowie z przełożoną . A jeśli chodzi o sen , trittico już kiedyś brałam i się nie sprawdził. Więc nie było by sensu.Od tygodnia biorę pernazinum ale rano się budzę z niepokojem. 

Najchętniej bym wróciła  do Fevariunu , na tym leku się najlepiej czułam mimo odczuwalnych skutków ubocznych.

A Ty jak się czujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×