Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co o tym myślicie


Niepewny

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa lata temu poznałem w internecie dziewczynę o której myślę do dziś, mimo że z daleka obiecywaliśmy sobie wiele, czasem fantazjowaliśmy o wspólnym życiu. Z jednej strony człowiek wie że to sieć, z drugiej si2 angażuje, bo czemu nie? Ile to os9b poznajemy w internecie. Graliśmy w tą grę przeglądarkową, pisaliśmy bardzo dużo najpierw o grze potem nie tylko. Aż nie pamiętam w jakich okolicznościach zaproponowałem spotkanie, napisała zapraszam, Warszawa... jak się domyślacie do spotkania nie doszło bo zaczęła się wymigiwaćq, czułem rozgoryczenie sytuacją a kontakt stawał się coraz płytszy, aż zanikł i niedawno wrócił, pisałem bez odpowiedzi aż ostatnio odpowiedziała, a ja nie wiem co myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno ocenic. Moze osoba bala sie kontaktu twarza w twarz, bo to jednak internet i nie wiesz jak wyglada osoba po drugiej stronie ani jak bedzie sie zachowywac obok ciebie. Nawet jesli, sposob odmowy nie byl w porządku. Ale MOIM ZDANIEM, najprawdopodobniej nie byla wystarczajaco dojrzala w podejmowaniu decyzji i kontaktach z ludzmi. Zmiana zdania, niedotrzymanie obietnicy lub pochopna decyzja, trudnosci w wyjasnieniu sytuacji, rozmowie, stawianie ciebie w niejasnej sytuacji etc. 

Moze to byc tez kwestia charakteru, niestety troche olewajaca, albo wynikly jakies dodatkowe czynniki lub kilka na raz, np: rodzice nieufni do intermetowych znajomych plus niepewnosc w podejmowaniu decyzji znajomej.

Jesli zalezy tobie dowiedziec sie czegos wiecej, moze sprobuj ja zapytac skoro w koncu odpowiedziala. Jesli dalej bedzie sie zachowywala w jakis sposob nie w porzadku, moze nie jest warta uwagi? Niektorzy ludzie maja nieprzyjemne charakterki i nie warto chłonąć nieprzyjemnej atmosfery ;) Zycze powodzenia 🙂

ps: tak troche niancze, ale nie daruje sobie jak nie powiem, zebys zachowal ostroznosc z osobami z internetu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często tak bywa. W czasach portali randkowych, nazwanych przez kogoś marketami z ludźmi, można pomyśleć, że jak nie jeden użytkownik to drugi. Internet jest pełen różnych postaci. Zawsze można poszukać dalej, może następna osoba też będzie ciekawa w rozmowie i w dodatku da się zaprosić na spotkanie. A z tamtą osobą dalej możesz rozmawiać przez sieć. Takie znajomości też są wartościowe. A może chociaż wideokonferencja, tak dla przełamania lodów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×