Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

krótkie szybciej schną. Ale to dla facetów

 

 

 

 

liczyć na kogoś gdy sądzisz, że to bez sensu?

 

 

 

 

Linka: ale w przerwie to już zaplanowane, a po sylwku to będzie musztarda po obiedzie. Zostaje mi albo praca w swieta i uchodzenie za bezboznika albo klapa. Anyway skoro nie potepiasz to glos za tym by pracowac.

 

[Dodane po edycji:]

 

wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykra konieczność z braku innej alternatywy :evil:

 

A skoro jesteśmy przy temacie pracy. Próbować dostosować się do panujących w miejscu zatrudnienia reguł, stojących niejednokrotnie w sprzeczności z wyznawanym systemem wartości, czy zaryzykować i rzucić to wszystko w cholerę z nadzieją, że może jakoś się sprawy ułożą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy tylko masz takie drastyczne rozwiązania? Nie możesz pracować zachowując swój system wartości nawet wbrew innym? Myślę że są jakieś granice przystosowania na jakie można się zgodzić, niedobrze jest robić rzeczy wbrew sobie...

 

Impreza z alkoholem czy bez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ja myślę że chyba lękowa osobowość mi już będzie towarzyszyła do końca życia, i trzeba się z tym nauczyć żyć... nasze słabości mogą być naszą siłą, jest to paradoks ale takie mam poczucie...

 

Następne pytanie: jak ukrywasz swój lęk przed innymi? Podaj przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuu a czego ja się nie boję. Paradoksalnie to nawet byłego kochanka żony. Choć to on mnie powinien się bać.

 

[Dodane po edycji:]

 

Boję się, że się nie uda. Że nie będzie za co żyć. Że ktoś umrze. Że zdarzy się coś bardzo złego. W sumie mniej boję się, że mi się nie uda - bo z tym jestem raczej pogodzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze problem kochanków wspolmalzonkow sie pojawia - moze ktoś zalozy osobny wątek? Zdaje sie ze mialby wziecie :D

A teraz bedzie masakryczne pytanie dla depresji, ale potraktujcie to raczej jako czarna komedie:

żyletka? sznurek? suszarka? pociąg? ostatnie piętro wiezowca? tabletki? zloty strzał? czy gaz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następne pytanie: jak ukrywasz swój lęk przed innymi? Podaj przykład.

 

Po prostu zachowuję się tak jak by było ok. Udaję jednym słowem, a inni nie widzą. Najlepiej dusić wszystko w sobie i zachować dla siebie.

 

Piwo czy wino?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×