Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

trance, love metal, rock, troche hip hop ;)

 

 

 

czy jest taki gatunek muzyki, której nie chcialabyś/ chciaąłbyś nigdy usłyszec?? jesli tak, to co to takiego??

 

 

No dobrzer Słowianka, zadzwonimy, tylko przypomnisz mi o tym bo ja mam dobra pamiec, tylko krótką.. heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, dobre pytanie...staram siè znalezc wyjscie z kazdej sytuacji,ale nie zawsze mi siè to udaje :? nie wierzè w zlote srodki tylko we wlasne mozliwosci(a moze to jest ten zloty srodek?),nigdy siè nie poddajè ;)

 

co robisz gdy jestes przygnèbiona(y)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha sam chciałem zadać podobne pytanie:) Niestety nie znam na to żadnego sposobu. Kiedy kolejny dzień mam akurat wolny od pracy, wieczorem mogę poprawić sobie nastrój odrobiną alkoholu. Z tym, że w takiej sytuacji na ogół nie bywam przygnębiony :?

 

Czy dobiegający końca weekend i konieczność powrotu do pracy każdego przyprawia o tak beznadziejne samopoczucie czy jest to tylko i wyłącznie moim problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, chyba kazdego to dotyczy...ja w takich momentach powtarzam sobie,ze to dobrze ze mam pracè i siedzàc w domu bez mozliwosci pracownia dostalabym szajby.Tak wièc cieszmy siè niedzielà :smile: a Ty masz jeszcze poniedzialek wolny!!fajnie masz ;)

 

nie mam pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pracą aż tak bardzo nie przejmuje (cóż po prostu nie jest zbyt stresująca) w zasadzie lubiłam zawsze tę pracę bo mam tam fajne koleżanki i kolegów wyluzowanych. Tyle tylko że mnie ona już nudzi bo w kółko to samo.

Na dobre samopoczucie polecam saunę oraz basen !!!!

 

Pytanie: ile jeszcze dni do wiosny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się trochę mlodziej w stosunku do mojego wieku.

Wydaje mi się,że mądrość przychodzi wraz z wiekiem, to przecież doswiadczenia, które mamy za sobą powodują,że nabywamy umiejętność radzenia sobie z niektórymi trudnymi sytuacjami. Mówi się też o ludziach, ktorzy głupieją wraz w wiekiem-ale to opinia innych ludzi na temat drugiego czlowieka.Ten sam człowiek nie czuje,że odbiega od normy. Czym właściwie jest norma? długo można byłoby tu polemizować.

 

Ja mam piwny kolor oczu, nie chcialabym go zmieniać;) A Ty.....jaki masz kolor oczu? Chcialabys/chcialbyś mieć inny? Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie głupieją z wiekiem też to sie zdarza :mrgreen:

 

Moje oczy trudno powiedzieć, to kombinacja odcieni błękitu, zieleni, chcialabym bardziej w zieleń ale i tak uważam, że kobiety z ciemną barwą są bardzo przyciagające ;)

 

Czy myślisz już o wakcjach, a jeśli tak to gdzie chcesz się wybrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, zgdzam sie z tym bo sama niby chce wyzdrowiec ale jakos latwiej mi zwalic moje niepowodzenia czy problemy na depresje niz sie wziac w garsc i leczyc.

 

ps. wierzysz w przeznaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzę że do czegoś jesteśmy przeznaczeni, że mamy coś do zrobienia ważnego za życia. Nie wierzę natomiast w to że wszystko jest z góry zaplanowane, niezależnie ode mnie. Wierzę że to ja decyduję o tym co robię ze swoim życiem i jestem za to odpowiedzialna, nawet jak mi nie wychodzi...

 

czy wierzysz w miłość? w to że istnieje i jest czymś więcej niż zakochaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×