Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

1, 4

 

Piję głównie by mieć siłę do działania, albo by nie zasnąć. Nie palę bo nie lubię i nie odczuwam takich potrzeb. Żeby zdrowe było to pewno bym palił, a tak to po co. :)

 

 

 

Książka i odpoczynek przed ważnym zadaniem na wyluzowanie? Czy po - jako nagroda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D) wolę rower - ekologiczny i zdrowy dla ciała i ducha :) oczywiście jeśli nie jedziemy w godzinach szczytu w korku;)

 

bliksa, właśnie to chciałam usłyszeć, właśnie sobie kupuję nowe okulary za jakąś gigantyczną ilość kasy... więc mam nadzieję że chociaż będą fajne.

 

Bez kolacji czy bez śniadania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dni niestety. Doszukuję się przyczyny i co wymyślę kolejną to albo nie umiem jej sprawdzić, albo okazuje się nieprawdziwa. Więc mam zbiór przyczyn co do którym nie wiem, oraz takie co wiem, przynajmniej z dużą pewnością, że to nie to. Oczywiście prawdziwa przyczyna może być wcale przeze mnie niepoznana. Raczej staram się działać objawowo i coś z samym spaniem robić, albo z sennością.

 

 

Czy umiesz zaufać komuś nowo poznanemu? Jak bardzo jeżeli tak? Dlaczego tak lub nie?

 

[Dodane po edycji:]

 

Ojej ... oprócz senności mam jakieś opóźnienia hehe :)

 

A więc zależy. Na tą chwilę karmel. Bo jestem najedzony. :) A może to tylko nikły związek.

Kurak w chilli i karmelu to byłby bajer!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mogą mieć znaczenie. To w końcu coś co się rodzi w naszej głowie a nie jest tak ograniczone naszymi myślami, że "niemożliwe" jak w zwykłym myśleniu w ciągu dnia. Ale nie należy też przywiązywać przesadnej uwagi do tych ćwiczeń mózgu, czy też spięć w wyniku których pamiętamy to co być może powinniśmy zapomnieć :)

 

 

Co robić by jednocześnie nie dusić w sobie ufności, ale zarazem nie dać się skrzywdzić innym ludziom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×