Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, sama nie wiem, anie jeden ani drugi mi nie pomógł-ale psychologa, bo tu chciałam leczyć duszę, a rola psychiatry to raczej drugs prescription i skierowanie na tereapię do psycho

 

czy zdarza Ci się podjeść coś ok 22.00 pm? jeśli tak to co zazwyczaj i jak usprawiedliwiasz się przed sobą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zdarza mi się, nie mam wyrzutów sumienia bo nie jestem na żadnej diecie nigdy się nie odchudzałam (mieszczę się w normie) a z powodu tego że jestem 9 godz codziennie w pracy to raczej jestem często głodna, i jedzenie o każdej porze jest OK :) Z tym że staram się nie jeść słodyczy bo to jest najgorsze.

No a poza tym to nie lubię jeść w nocy tylko za dnia, raczej w nocy nigdy nie jestem głodna, tak już pracuje mój żołądek.

 

Czy chcesz zobaczyć fim 2012? (ja od razu powiem że nie bo mnie to przeraża i boję się końca świata ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam planów na Sylwestra bo mam poczucie choroby, unikam ludzi do czasu ,az wyzdrowieje, ale to chyba nienajlepszy pomysl, musze zaczac powoli do nich wychodzic. Napewno w domu go spedzę.

 

Co sobie myślisz teraz o swoim stanie?

Już dlużej nie wytrzymam

widzę poprawę i będę walczył/-a dalej,

czekam z niecierpliwością na powrót do zdrowia,

będę walczył/-a choćby do końca świata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym mieszkać czasowo na Bahamas ;-) Cały czas cieplo i piękne widoki. Ale po jakimś czasie chciałabym wrócić tutaj.....też mamy przecież tutaj piękne zakamarki.

 

Jakich kosmetyków używszasz codziennie? Bez których nie wyszedłbyś/nie wyszłabyś z domu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wody się boję bo nie umiem pływać, ale woda...wchodzę w glębinę;) dopóki czuję grunt pod stopami.

 

W kontaktach z ludźmi wolisz swoją postawę jako opiekuńczą czy wychowujesz tzn. stawiasz na swoim i tego się trzymasz? Uzasadnij proszę swoją odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest bardzo różnie... to zalezy z kim przebywam, rozmawiam... jesli z zupelnie obca osobą to staram sie mu nie narzucac swojego zdania, a jesli osobe dobrze znam to i opiekunczo podchodze do sprawy i wyrazam swoje zdanie, ale zeby od razu narzucac... no moze jedynie w przypadkach, gdzie jestem pewna ze mam racje, a druga osoba jest zupelnie innego zdania, wowczas przekonuję ją na kazdy mkozliwy sposob, ze zle robi i tlumacze dlaczego tak uwazam i ze moja opcja jest najlepsza hehe i ze lepiej byloby dyby tak właśnie zrobil/zrobila...

 

 

 

latanie czy pływanie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje sie tego, co bym chciala.... Poniewaz strach związany z checia zrobienia czegos jest zazwyczaj uzasadniony, a w przypadku strachu spowodowanego z checia zrobienia czegos = zmienienia czegos w swoim zyciu = zmienienia przyzwyczajen/otoczenia czy czegokolwiem wiaze sie z lekiem przed nowym... W moim przypadku to właśnie tego strachu musze sie oduczyc i zaczac zyc na nowo, nie wedlug schematu, bo w kazdej chwili moge zrobic cos innego niz zaplanowalam (nie koniecznie przemyslawszy to wczesniej) i juz dół bo nie wiem co dalej z tym zrobic i wydaje mi sie ze nie potrafie z tym zyc i uruchamiają sie z czasem mysli samobojcze nawet... wiem, to głupie, ale tak mam.... :(

 

 

Kawa czarna czy z mlekiem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×