Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

to zależy, czasem 1, 2, a zdarza się i więcej godzin przed kompem ale to rzadko. Mam dużo innych spraw na głowie :smile: także przeważnie 1 - 2 godziny dziennie.

 

Co lubisz w sobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byłam w depresji to czułam się fatalnie nawet jak świeciło słońce. depresja minęła i dopiero teraz pogoda ma na mnie wpływ. hi hi.

szczególnie wtedy kiedy sobie to wmawiam.

 

lepiej z depresją żyć? czy zwalczyć ją na dobre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyż nie każde uzależnienie zagraża naszemu zdrowiu? Psychicznemu, lub fizycznemu. Najczęściej jedno i drugie.

 

Uzależniony jestem od nikotyny, alkoholu, narkotyków (politoksykomania), w pewnym stopniu też od internetu i od kilku innych rzeczy, do których nie przynaje się przed samym sobą jeszcze, więc i przed Wami się nie przyznam.

 

Szukasz pomocy wśród innych (nie chodzi mi o internet, tylko o normalne kontakty), czy radzisz sobie sam(a)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem kobietą i wolę się przyjaznić z mężczyznami-to w jakiś sposób bezpieczniejsze bo kobiety potrafią być wredne.

ale niestety przekonałam się,że z większością mężczyzn nie można się przyjaznic bo chcą czego więcej. poza tym sama przyjazń to już więz uczuciowa. więc to i tak związek uczuciowy.

 

a jak myślą inni??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE :P Nie lubię wesel, nigdy nie lubiłam przede wszystkim z powodu beznadziejnej muzyki 8) Ale po sporej dawce alkoholu jakoś da się przeżyć ;)

 

Lubisz dzieci? Jeśli tak to czemu? I jeśli nie to czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie :)

 

Nie lubię, bo są zwykle głośne, egoistyczne, bywają irytujące a wobec siebie są czasem wręcz bezlitosne. A do tego zadają trudne pytania, są niedyskretne a ukryć coś przed nimi bardzo ciężko.

 

Lubię, bo potrafią szczerze cieszyć się z "byle czego" i wprowadzają ogólny optymizm chyba. I jak się śmieją to bywa to rozbrajające ;)

 

 

Boisz się śmierci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie boję się śmierci. śmierć to sen i stan niebytu-nie ma się czego bać. bardziej się boję bólu za życia.

 

czy komuś zdarzyło sie przewrócić na chodniku 2 razy w ciągu jednego dnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×